Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Ce ne puteti spune despre firmă Istrate din Sibiu ?


Postări Recomandate

  • 1 month later...
  • Members

Bună  Ziua  , așadar nimeni nu știe nimic despre aceasta firma ..... O sa va spun eu câte ceva , Se opresc bani din diurna dacă : stai acasa mai mult de 2 săptămâni date de ei liber , chiar dacă aștepți atestate sau alte probleme care âi intereseaza și pe ei ,  pentru km în plus se opresc bani . Dacă trebuie sa aducă camionul lor acasă te aduc cind vor ei fără sa te intrebe și pe tine dacă vrei sa vi acasă sau nu . Pe anumite case de expediție încarci și descarci și de 4 ori pe zi manual cu liza (4 incarcari  și 4 descărcări ) curse de la 30 km în sus rar vezi una de 700-800 km .  Cine dor este mai multe detalii sa lase un mesaj în privat și o sa îl sun eu . Drumuri bune sa aveți.   PS :Nu recomand aceasta firma  

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Salut și bine v-am regăsit. Nu știu câtă relevanță are ceea ce am de spus,.dar poate ajută. Am descărcat la Sibiu, granule de plastic pe care le-am adus din Belgia, de la Genk...mai departe le duceau ei. Harababură totală, am ajuns la 10 dimineața, conform înțelegerii și la ora 16.30 încă aveam marfa în camion. Fata patronului învârte hârtiile pe acolo, dar e praf...crede că sistemul planetar se învârte în jurul firmei lor. Din cauza proastei organizări de acolo, a trebuit să închei activitatea zilnică la Râmnicu Vâlcea... puteam să ajung liniștit acasă, la București, dacă erau profesioniști.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.