Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Members

sfatul meu este ca nu merita.pe comunitate au axoare fara frigider fara AC.banii din cate stiu se dau la timp.eu stiu doi soferi de la ei,unul a plecat ,celalant cauta de lucru.au si anunt in ziar in PUBLITIM de vreo doua luni.eu zic ca nu merita.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Ma am fost la interviu si 10 centi pe km + minumu pe economie te duce si te aduce cu masina lor, a zis ca bani se da la timp si ca faci o medie de 12-13 mii de km pe luna, curse italia germania cu tranzit pe austria si mai rar pe elvetia, program de lucru 4 saptamani la munca si una acasa. Asai nu toate masinile au frigider dar astai nui problema ca am eu lada. Ii mai bine de cat la edy dupa concluzia pe care am traso. Ma cam bate gandu sa ma duc o luna sa vad ce si cum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • Members

M-am angajat la ei si deocamdata sunt ok. In doua saptamani am facut 6500 de km si mi-am primit bani la timp plus un mic bonus (greseala de calcul). Pe luna august am 13000 de km. Se conduce la program, dispecerul e ok nu te streseaza sau mai stiu eu ce, masinile sunt cam nasoale ca sunt Axoare si nu au nici un fel de dotarii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Asta este Nutzu si ele sunt camioane si trebuiesc conduse. Important este sa faci kilometrii ( ca sa faca firma bani si sa te poata plati , dar si sa-ti faci tie un salar cat mai mare , asta in cazul in care esti platit la kilometru) si sa primesti banii la timp si pe toti .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • Members

    Dragi colegi mi-am schimbat parerea despre firma asta ca am intrebat de ce nu mi-au dat toti bani pe luna august si mi s-a trantit usa in nas. Deci o firma de c....

    Daca taci si lasi dupa Seba totul e O.K ( dar trebuie sa fii prost cand iti trage din bani fara o explicatie)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.