Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Atentie la firma New Powerfull Solution Srl


GearamSpeed

Postări Recomandate

  • Members

Mare atentie la aceasta firma. Intermediaza servicii de transport dupa care nu isi achita facturile. Au peste 20 de dosare , puteti verifica portalul Tribunalului Bucuresti. Nimeni nu reuseste sa-i publice pe bursa deoarece au niste tertipuri ascunse in comanda de transport.

Cine doreate sa colaboreze cu ei le sugerez sa se gandeasa mai bine.

Cine are deja un transport in derulare sa ceara banii inainte sa livreze.marfa deoarece nu o sa mai incaseze nimic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • Members

Cei de la bursa zic ca in comanda scrie ca daca o accept sunt de acord cu termenii de pe website-ul lor. O mare porcarie . Acolo zice ca trebuie sa am ora pe cmr.

Asta e o inselatorie si trebuie facuta plangere penala clar.

Plangere penala este la DIICOT sau doar la politie?

Editat de cico_3504
unit comentarii
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • Members

Si lista continua .....

Saptamana trecuta au avut tupeul sa ma sune sa imi zica ca ei nu platesc deoarece nu am ce sa le fac. Ca asa se intampla cu o firma cand intra in imposibilitate de plata si ca nu am ce sa iau dupa ei. 

Aici este vorba despre altceva, ei nu au platit facturile si desi nu aveau cu ce sa le achite au continuat sa vanda curse cu buna stiinta ceea ce inseamna inselatorie pedepsita penal.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.