Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Camionul viitorului


CALIN

Postări Recomandate

  • 1 month later...
  • Members

Buna intrebare frate !. ??? Probabil, vizionarul acestui camion (conform declaratiei caruia se reduce cu 50 % consumul de combustibil, la un motor de fabrica), Luigi Colani ne-ar putea oferi si o surpriza la pachet; un aparat (secret), dotat cu doua perfuzii, una de bratul stang, alta de drept, prin care se injecteaza o formula bine stabilita si dozata, de somn, odihna, somn, odihna, sooommn, odiiihhna,...si gata !.Nu mai ai nevoie de pat, ci de vointa sa fii robot la volan. ;D::)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

Nu cred ca s-ar mai gandi cineva sa se mai faca sofer daca ar fi supus la astfel de "ritualuri" ca altfel nu ai cum sa ii spui ;D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...
  • Members

Interesante aceste modele, dar nu prea cred ca sunt chiar asa comfortabile sau sa ofere ceea ce camioanele normale ofera.

Ar fi interesant daca am gasi niste poze sau filmulete si cu interiorul lor.Parca la Renaultul ala sunt ceva poze pe site-ul lui Renault.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
  • 9 months later...
  • 1 month later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.