Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Examen de teorie Categoria E


Postări Recomandate

  • Members

Salutare la toată lumea. Azi am avut și eu examen de teorie pentru categoria CE dar chestionarul de 11 intrebari doar pentru categoria E și din nefericire am picat. Am învățat de pe saitul școli și de pe alte salturi raspunsurle pentru CHESTIONAR categoria E dar surpriză la examen erau total diferite față de ce am învățat. Eu permisul de categoria B,C,D am făcut-o în italia și doar am venit acasă să fac E că mi sa zis ca e foarte simplu. Și eu asa am crezut dar surpriză.  Precizez că săptămâna trecută am avut examenele de CPI marfă și am reușit din prima deci nu am probleme cu învățatul. Doar ca acum sunt plini de nervi ca e primul meu examen unde am fost respins și sunt total debusolat. Poate să mă ajute șipe mine cineva cu niste informațică de unde și ce anume trebuie învățatpentru categoria E. 

Mersi anticipat de raspunsurile voastre. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.