Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 133
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • Members

ce stiti despre aceasta firma am fost sunat si chemat la un inteviu si nu stiu ce sa fac pentru ca sunt cam departe de cluj. Multumesc

E spaniola la origine.Am discutat cu un coleg la Portsmouth, se plangea ca il cam alearga.Era angajat pe Slovacia, dar am inteles ca pe langa spaniolii ramasi in firma mai exista si romani angajati cu contract spaniol care o duc mai bine.

Salariul ajunge in jur de 1700 pe luna,din cate imi amintesc.Mai multe, din pacate nu stiu sa iti spun. :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • Members

0740295418 .rasp o doamna foarte respingatoare.se lucreaza in echipaj nu va lasa cu colegu cu care va duceti va da un incepator  si asa o tineti pana la term. turei bani se dau la timp  in jur de 1600 e dar va alearga de va sar capacele  .mai multe nu pot sa va zic dr bune

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Trota e o firma serioasa in Spania.Circula mult pe Vielha!Depinde cat de seriosi sunt reprezentantii ei in Romania.Eu lucram la Llacer Y Navarro si ma intalneam des cu ei cand treceam Vielha.Atentie cu incepatorii pe acest traseu!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • Members

salut colegii daca circula prin vielha e posibil sa fie din taragona sau vals oricum am trecut si eu pe acolo si vreau sa va zic ca treci [prin munti catre franta dar la intoarcere au facut o autovie catre lerida mai multe nu stiu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 3 weeks later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.