Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

salut colegi de oriunde v-ati afla !


mareus

Postări Recomandate

  • Members

2_thumb.jpg

Ma numesc Marius Manea, Galati , 42 ani, si sunt sofer profesionist de 5 ani. Cariera mea cuprinde cateva joburi pe comunitate ( Transmec group si Stadler) si f f putini km " profesionisti" pe tara. M-am inscris cu ceva timp in urma si pe forumul " masinimari.ro"....dar acesta pare cam amortit in ultima vreme. In afara de sute de poze care mai decare mai banale cu camioane, postate de niste baietei "underage" nimic nu se mai intampla. Aici am gasit in cateva zile muuuulta activitate si o gramada de informatii utile. So....here i am....un "membru" nou... ;D...va ureaza inainte de toate....ASFALT USCAT...si clasicul DRUMURI BUNE !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

salut si bine v-am gasit.am si eu o intrebare.

ce sfat ati da unui prieten care vrea sa-si dea demisia din armata dupa 20ani vechime(venit=1400ron) si vrea sa se angajeze la patron ca sofer.experienta in soferie din "91.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

salut si bine v-am gasit.am si eu o intrebare.

ce sfat ati da unui prieten care vrea sa-si dea demisia din armata dupa 20ani vechime(venit=1400ron) si vrea sa se angajeze la patron ca sofer.experienta in soferie din "91.

Ca sofer castiga ceva mai mult dar e plecat de langa familie. Eu sincer as sta mult pe ganduri.  Pe langa armata nu mai poate misca nimic acasa sau in alt loc?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Members

salut colegule ,bine ai venit , si eu ma mai plimb cu un cap tractor care e inchiriat la transmec , poate l-ai vazut , lucreaza cumnatumeo pe el si il cheama tot Marius

uite poate l-ai vazut :);)

pozafacutadestreamliner.jpg

P.S : eu doar ma plimb cu el (in dreapta) , inca nu am carnet :D

Drumuri bune !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Members

salut si bine v-am gasit.am si eu o intrebare.

ce sfat ati da unui prieten care vrea sa-si dea demisia din armata dupa 20ani vechime(venit=1400ron) si vrea sa se angajeze la patron ca sofer.experienta in soferie din "91.

parere personala: sa stea in armata.

20 de ani de munca acolo conteaza mult si de cele mai multe ori schimbarile dupa atata timp sunt dureroase.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.