Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Volvo fh 13 540


Postări Recomandate

  • Members

Salut

Am o problema la un Volvo fh13 540,mi se mai aprinde nimic pe bord dar camionul continua sa functioneaza bine. E ca si cum nu as folosi cheia de contact tot bordul ramine negru. Ma poate ajuta cineva sa remediez problema?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Moderators

pina iti raspunde cineva aici fugi la un electrician auto sa verifice....totusi inclin sa cred ca este vorba despre setarea display-ului,posibil..cineva a atins aiurea setarile si a scazut luminozitatea pina la minimum,   nu am condus acest model dar facind comparatie cu alte modele procedeaza in felul urmator...:undeva in bord sau pe volan..trebuie sa ai posibilitatea sa intri in setari....acolo dai din sageti pina ajungi la luminozitate si apoi cresti luminozitatea...pff..de fapt posibil sa nu vezi nici asta fiind displayul negru...atunci cauti un camion identic si vezi la ala cum e sa intri,si incerci si la al tau apoi...pff...complicat,fugi totusi la un electrician...asta in ideea in care totul functioneaza corect,lumini,semnale,stergatoare,etc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.