Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Bring / ex- Blomquist Trucking


Postări Recomandate

  • Members

Si pina la urma te duci sau...?Ei de aia te-au intrebat,azi pleaca bus-ul din Bucuresti si doreau sa stie daca te baga pe lista.Normal k trebuie sa treci pe la firma la Ziar k sa-ti faca contractul de munca.De acolo,cu alt bus pina la locul schimbului.Colegii care deja sunt angajati,pleaca si vin cu avionul,dar numai cei care lucreaza in NO.Succes.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Kotrík Ján Jan.Kotrik@bring.com

28 ian. (Acum 10 zile)

către mine

Traduceţi mesajul

Hello,

Are you still looking for a job as a truck driver? Do you have ADR licence? Can you drive in Norway ?

If yes – please contact me on +421 907 898 014.

Bring_LT_RGBalt

Jan Kotrik

Traffic Coordinator

BRING TRUCKING a.s.

Priemyselná 12, 965 63 Žiar nad Hronom, Slovakia

tel.: +421 45 601 65 88, fax: +421 45 321 44 00

Mobile: +421 907 898 014

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Ai dreptate colegu ovidiu2011 dar am apucat sa vorbesc cu d-na Helena Balkova si tot dansei i-am trimis un cv in engleza.

doar ca se auzea foarte incet la telefon si nu auzeam ce zice in engleza si am luat-o pe romaneste. Iti dai seama ca am o bila neagra sau poate a sters mailul de la mine crezand ca nu vorbesc engleza fluent

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Members

Colegule se lucreaza pentru Bring iti dai seama ca nu se ia incepatori, in general esti singur pe cabina.

Acum intreb si eu colegii care lucreaza pe la Bring, cum mai e situatia se plateste bine, sunt seriosi? merita sa incerc sa ma incurc cu ei sau nu? experienta am minim 3 ani si momentan lucrez tot pe Suedia, dar la mine incepe sa se strice treaba si trebuie sa caut ceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
Cei care vin cu masina proprie, unde o parcheaza pe perioada cat stau la munca, O pot parca la Ziar in siguranta si de acolo sa plece cu busul firmei pana la camion sau este alta solutie.

?

Sa inteleg ca nimeni nu vine cu masina personala?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

@panselut

Se mai iau si incepatori, dar trebuie sa minti ca ai lucrat. Nimeni nu verifica. Trebuie doar sa stii tu de ce esti in stare si sa te informezi despre diverse lucruri in stanga si in dreapta. Eu personal aici am inceput.

@AlexVal

Plata am zis care e. Salariile se trimit pe 15 si intra in conturile din Romania pe 16-17. Destul de seriosi fata de majoritatea.

@GG

Depinde la ce speditie esti, depinde unde schimbi. Daca vrei iti poti lasa masina la sediu in Slovacia, parcare 5 euro / saptamana, sau poti veni pana la camion si nu stiu in ce tara si oras vei schimba.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.