Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

SOFERII DE TIR.


Vizitator Anonymous

Postări Recomandate

Vizitator Anonymous

UN CRETIN. Asta la prima oprire trebuia batut. Exemple cu astfel de idioti pot continua.

La 0:40 mergea normal, la 0:46 a innebunit idiotu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

Man-ule mai pune o data filmuletul, sa vezi ca omu n-a gresit deloc, dimpotriva dobitocul cu izoterma intra in depasire pe linie continua si urmata de curba la dreapta care nu poate fi luata mai tare de 50.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
  • Members

Mi s-a intamplat cu turcii astia de pe tir-uri ca apucam sa ma bag in depasire (pe autostrada A2 Romania)(sa nu spuneti la nimeni:) si cand ajungeam pe la mijlocul semiremorcii lui observam ca deja merg paralel cu el si ca nu mai avansez deloc iar in spate aveam turisme,iti dai seama ce era la gura mea,claxoane si alte nebunii,deja cand ajungeam la cabina lui incepeam sa ii atentez la oglinda.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Members

doamne ce dezastru putea sa faca cel cu tirul.acest specimen nici nu ar trebui sa conduca toata viata vehicule si doar biciclete..Si cele doua tiruri cu bene au depasit regulamentar,si mi-a placut manevra de evitare a celuia cu volvo fata de acel catel..

Deci pana acum am numar un numar de 5 soferi ce au incalcat linia continua,linia dubla continua,cateva puncte din depasirea interzisa si putea sa produca un accident dezastruos..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Eu zic sa te intorci la jocurile tale, vad ca iti place bucataria......ramai acolo.

Ce jocuri  :o ce bucatarie :o ?Nu stiu de unde scoti tu ca eu ma joc nu stiu ce jocuri  :)) si da...am glumit ;)

Drumuri bune 8)

Ps:vad ca aici userii tineri nu pot sa-si zica parerea ca deja se trezeste unu "mai in varsta" si comenteza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • Members

De ce ai taiat niste secvente din filmare ???? dupa sec.43-44 se vede ca e lipsa o bucata din filmare ,lai suparat cu ceva pe tip ?? nu vreau sa-i tin partea, nebunia  lui nu are motivare ,  dar se stie cate sicane intalnesti in trafic de la cei cu turisme fara a fii

constienti ca un dinozaur nu-l opresti ca pe o conserva mai ales daca ai in spate 24t.

lucianapost -nimeni nu e regii soselelor ,doar ca daca esti curios vei vedea cate accidente face un camionagiu si cate un sofer de turism ,si-n filmarea asta se vede un ...rege al soselelor ...turism cum depaseste pe linia continua

si vizibilitate .... >:(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • Members

solutia ca asa ceva sa nu se mai intample sunt separatoarele de sens pe drumurile periculoase pe care chiar nu trebuie calcata linia continua,cei care faceti suedia si norvegia stiti despre ce vorbesc,pentru asa ceva in scandinavia era posibil sa faca puscarie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

da santem REGII SOSELELOR, le folosim toata viata ne sant prietenene ,tot ele ne mai agita cateodata facandune unele sicante in care iesim cu bine ,cand plecam de acasa plecam cu gandu sa ne intoarcem intregi fara evenimente ,avem famili care ne asteapta,avem marfa care trebuie sa ajunga intacta,la timp in schimb tu cu turismu te-ai gandit vreo data cum gandim noi,NOI santem :SOFERI,PAZNICI,INTRETINATORI DE FAMILII,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

in afara de faza cu tiru care depaseste nu am vazut mare lucru,daca stam sa gandim putin,colegu turc sau ce o fi care s-a bagat in depasire nu a gresit in totalitate pt ca era linie discontinua,e drept s-a bagat cam tarziu,dar cea mai mare greseala a facut-o cel cu platforma de dastere,nu l-a lasat sa intre inapoi pe banda si mai ales ca el vedea ca urmeaza linie dubla continua si curba la dreapta,sa fim seriosi,nu judecati ca tiristii si motociclistii sunt regii soselelor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Dupa parerea mea amandoi sunt vinovati.....turcaletul e adevarat ca s-a bagat in depasire desi vazuse ca urmeaza linie continua si nu va avea timp sa depaseasca....deci DA si el e vinovat ca sigur sa bazat ca il lasa bulgarul, insa acest sofer bulgar nu doar ca e vinovat dar  banuiesc sau cel putin asta e parerea mea: CRIMINAL .......cu sange rece, sunt de acord ca turcu e grabit, a gresit e adevarat dar doar din orgoliu sa nu vrei sa il lasi mi se pare ceva de neiertat pt un sofer profesionist.....oare sa gandit cel cu transportorul ca si turcu are copii acasa????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • Members

      Turc era (avea nr. de Turcia) cel cu izoterma. Urita rau depasirea ... !!!! ... se grabea.... . Cred ca turcul este principalul vinovat.Si bulgarul "baiat bun"se vede cum accelereaza dupa fumul de esapament... Mai cred ca cel care filma (masina din care se filma) a incurcat oarecum... calculele soferului turc ,si ar trebui sa fie ....multumit ca nu l-a incalecat otomanul  !!!

  Drumuri bune tuturor !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

Turcu knd sa bagat in depasire era linie discontinua, eu nu il vad vinovat pe turc, bulangiu e ala cu tigaia de transportor, p k dupa cum vad nu se lasa depasit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.