Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Ce stiti despre dispecerul Daniel de la Arcese Transporti ?


Postări Recomandate

  • Members

Salut, sunt nou pe forum, as vrea sa rog colegii , daca pot sa-mi spuna daca stiu cate ceva despre un dispecer Daniel care a lucrat la Arcese Transporti in Italia.Acum e in Irlanda la Caffrey international si ne-a facut varza cursele , programu, descarcarile si incarcarile.E de-o prostie si de-o ingamfare inimaginabila.Cine l-a adus aici spune ca e cel mai tare dispecer si atat ce-l lauda ca te apuca greata.Poate are cineva vreo idee despre el.Multumesc anticipat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Salut, sunt nou pe forum, as vrea sa rog colegii , daca pot sa-mi spuna daca stiu cate ceva despre un dispecer Daniel care a lucrat la Arcese Transporti in Italia.Acum e in Irlanda la Caffrey international si ne-a facut varza cursele , programu, descarcarile si incarcarile.E de-o prostie si de-o ingamfare inimaginabila.Cine l-a adus aici spune ca e cel mai tare dispecer si atat ce-l lauda ca te apuca greata.Poate are cineva vreo idee despre el.Multumesc anticipat.

Nea VALY sa traiesti bre!Sa traiesti chiar bine!Ne stim de la AMT-uri! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Multumesc, as trai mai bine si eu si colegii mei daca n-ar fi acest .......... printre noi. Da nu stiu care esti prietene Malefice...??? Care mai viata pe la AMT  ?

Cercelus sunt nea` VALY.Numai sunt in AMT de vreo 5 ani,cred ca am plecat inaitea ta.E asa prost dispeceru asta al vostru cum era SORIN sau e mai prost?Oricum succes maxim nene si poate ne vedem intre doua plecari la o bere. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 years later...
  • Members
Chiar nimeni nu poate sa imi dea informatii legate de aceste doua firme???!!!

Deschide un subiect despre intrebarea ta.

Ce legatura are subiectul asta cu intrebarea ta?

Chiar daca știe cineva ceva nu poate sa.îți răspundă pt că intrebarea îi ascunsă în cu totul alt subiect,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.