Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

INTERIOARE SCANIA


Vizitator Anonymous

Postări Recomandate

  • 1 month later...
  • Members

Cand eram bighidiu (mucea, pentru cine nu foloseste termenul), visam sa conduc camion cand urma se fiu mare,...Cand te gandesti ca-ti petreci mare parte dintr-o saptamana, sau doua, pe drumuri, si cand constientizezi cat trage patronul de tine, ca simplu angajat,... :o Nazuinta din copilarie se reevalueaza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • Members

Frumoase pozele cu interioarele camioanelor scania.

Filmuletul ala cu tapiteriile alea mishto l-am mai vazut .Cred ca intra in vreun pachet optional de la ei, ca am mai vazut la multe camioane cum sunt facute asa in doua culori, parca am vazut si pe siteul lor .....nu vreau sa gresesc  ???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
  • Members

E marfa rau ultumul model Scania ... eram fan MAN adica mai sunt dar ultumul model de la Scania m-a dat pe spate cu cate accesorii are sa nu iti lipseasca nimic , ma rog aproape nimic  ::), in schimb MAN-u arata bine dar nu are tot ce trebuie in el !App de cabinele "aranjate", din punctu meu de vedere daca e cabina clasica, curata, ingrijita, ordonata, o muzica de calitate un lcd-u si cam atat arata mult mai bine, astea cu tot felul de perdele perinite beculete atarnatoare, briz brizuri sunt prea impopotonate, ma rog asta e viziunea mea !

drumuri bune !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • VIP

E marfa rau ultumul model Scania ... eram fan MAN adica mai sunt dar ultumul model de la Scania m-a dat pe spate cu cate accesorii are sa nu iti lipseasca nimic , ma rog aproape nimic  ::), in schimb MAN-u arata bine dar nu are tot ce trebuie in el !App de cabinele "aranjate", din punctu meu de vedere daca e cabina clasica, curata, ingrijita, ordonata, o muzica de calitate un lcd-u si cam atat arata mult mai bine, astea cu tot felul de perdele perinite beculete atarnatoare, briz brizuri sunt prea impopotonate, ma rog asta e viziunea mea !

drumuri bune !

Are mai multe accesori pentru ca ii Marca Premimum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 9 months later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.