Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

SOFERII (.RO) DIN BUCURESTI SI ILFOV


kosfunny

Postări Recomandate

Vizitator Anonymous

Fericit mai esti colegu (b93lfk)eu sunt nascut crescut la tara si maritat la bucuresti ,da nu asta-i baiul ci faptul ca stau la cutie asa ca oricand va hotarati sa o punem de o intalnire ne putem vedea.Mai ales ca acum sunt in cautare si nu gasesc nimik de lucru .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

pai daca tot stam in zona poate ne dam si o mana de ajutor unu altuia cu cv de munca , ca eu lucrez la unu care ma chiama doar cand are curse si el face doar local :(( e nasol da decat nimic e bine si asa

Da este super sa ne ajutam dar cred ca o sa fie greu pentru mine sa ma ajut si singur ca am pierdut legature cu soferia de 2 ani .Dar daca ajung pe undeva si este bine iti dai seama ca vin si spun sau pote pic eu la interviu si reusiti voi ,oricum vad ca in ziua de astazi este greu fara recomandare asa ca cu cat ne ajutam mai mult si suntem mai multi cu atat mai bine .
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Vizitator Anonymous

salut!eu sunt nou pe aici !trebuie ssa plec in rusia la moscova e prima cursa.

poate sa ma ajute careva cu ceva sfaturi ?merci anticipat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

Ginoxxx (Vali) va saluta de la piciorul dinspe Crangasi al Podului Grant. Momentan pedalez la un Chevrolet Spark... :D masina de serviciu... :-X

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
Vizitator Anonymous

steffy si eu m-am mutat la periferie:). Stau in vest. Poate ne vedem la o apa plata (cu lamaie daca vrei dar neaparat cu hamei)intr-o seara dupa 8 ca sunt la lucru. Ym doctoru2005@yahoo.com

Va salut pe toti din ploiesti, capitala Patriei Harnicilor...:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • EX Staff

steffy si eu m-am mutat la periferie:). Stau in vest. Poate ne vedem la o apa plata (cu lamaie daca vrei dar neaparat cu hamei)intr-o seara dupa 8 ca sunt la lucru. Ym doctoru2005@yahoo.com

Va salut pe toti din ploiesti, capitala Patriei Harnicilor...:)

....eu stiiam ca e Patria Hotiilor !...... :D :D :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

hehehehe ... Stiai gresit colegule...:P

Aici la PH suntem toti harnici...unii la munca .... Altii la ciordeala....dar oricare ar fi situatia sunt sarguinciosi... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.