Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Placuta in parbriz cu soferii.ro


Doriti sa sprijiniti popularizarea site-ului si asociatiei punand in parbriz placuta cu soferii.ro?  

576 membri au votat

  1. 1. Doriti sa sprijiniti popularizarea site-ului si asociatiei punand in parbriz placuta cu soferii.ro?

    • E gratis?
      35
    • Da
      601
    • Nu
      11
    • Ma mai gandesc
      12
    • Cat dati?
      3


Postări Recomandate

  • VIP

acum fara suparare..insa nu cred ca este corect sa platim ca sa facem reclama siteului...peste tot in lume...daca vrei sa-ti faci reclama..platesti...nu e esti platit...corect?....

Daca la tine 9 lei reprezinta o suma exagerat de mare....iti fac eu cadou un set,sa imi dai numa adresa.

Nimeni nu este obligat sa faca reclama,doar daca doreste.

Si ne mai miram de ce alte nati  sunt peste noi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

acum fara suparare..insa nu cred ca este corect sa platim ca sa facem reclama siteului...peste tot in lume...daca vrei sa-ti faci reclama..platesti...nu e esti platit...corect?....

Acum fara suparare, dar nu mi se pare corect sa ceri o parere sau un ajutor la service,sa-ti rezolvi problema si sa nu platesti.Si totusi o fac benevol.Nu castig de pe urma site-ului, din contra.Ca peste tot, sunt oameni si oameni, si oameni sunt si soferii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

imperrio88 , cei care suntem moderatori si admini pe forumul acesta nu castigam nimic, o facem doar din placere.Foarte multa lume s-a oferit sa faca reclama acestui forum . Acei bani sunt strict pt. placuta in sine (placuta si abtibiltul).Ti se pare normal ca adminii si moderatorii sa plateasca din buzunarele lor placutele tuturor doritorilor ??? Daca ar fi 10 persoane este ok, dar cand sunt 1000 e.....scump ;). Acest forum a fost realizat in sprijinul soferilor de camioane  si mi se pare de bun simt ca acestia sa acopere cheltuielile placutelor pe care le doresc. Daca nu esti de acord sa dai 9 lei pentru o placuta si un abtibilt , nici nu vreau sa ma gandesc ce comentarii ai face daca ar trebui sa dai o cotizatie la un club  :).Sa sti ca si acest forum costa bani, care se platesc lunar, din buzunarul propriu al lui Calin si din banii trimisi de unii dintre useri si le multumim si le suntem recunoscatori ca l-au ajutat sa poate duce mai departe acest forum.Cei care au donat bani forumului au facut-o in primul rand sa ajute si nu ca sa primeasca ceva in schimb.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • VIP

Nu inteleg de ce tot vb voi tampenii, unii, in ultimele posturi! Eu sunt mandru ca pot sa ajut cu ceva site-ul asta si sunt mandru ca am placutele alea in parbriz sa le vada toata lumea, mai ales alt coleg care mai are si el! 9 lei e sub un pachet de tigari, ce dracu...

O placuta deja se plimba prin Europa ;D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

eu as pune placutza in parbriz cu soferii.ro  daca o voi primi de la voi!!! sper ca e gratis!! aceasta placutza ar trebui sa fie gratis pentru ca se face reclama la site . daca e gratis vreau si yo una    mircea  timisoara

Si pe la Timisoara 9 lei inseamna mai putin decat un pachet de tigari  ;). Oricum, pe viitor cei care detin astfel de placute vor avea anumite beneficii  ;).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

totusi nu ar fi fost mai bine sa se inscriptioneze cu wwwsoferii.ro ?Sunt convins ca sunt destui colegi care nu se prind ca este vorba de un site.

Acum vreo 2 luni m-am uitat la ruta60 de placute si nu erau.As pune si eu una in parbriz nu pentru reclama la site caci sunt convins ca nu aduce venituri considerabile ci pentru a ajunge o comunitate mai mare.Ideal ar fi autocolant lipit in spate genul celor "angajam soferi profesionisti" :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • VIP

Domnilor moderatori, mai asteptati sa se infiinteze asociatia soferilor profesionisti si sa se plateasca acolo cotizatie lunara, daca se uita lumea la 9 ( NOUA ) lei??????? Rusinica...

Sti cum a zis cineva'' Nu  avem nevoie de 1 000 000 de fani ,sunt de ajuns 10 000....dar sa fie ai nostri''

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Avem si autocolant, numai sa vrei sa-l pui. Noi vrem sa formam o comunitate de soferi profesionisti, nu suntem o firma sa-i si angajam ;).

te asigur ca sunt destui carora nu le trece prin cap sa apeleze la gogu.Sunt destui care si-au luat ieri laptop cat mai mare si cat mai scump ca sa se uite la filme .avi filmate din cinematografe.NU ca ar fi nevoie de ei aici dar e diferenta cand ai vazut www deja stii ca este vorba de un site altfel poate fi asociat cu unul din sutele de nume si mesaje de pe placute

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Leo ce se mai aude de placuta si de autocolant?Ti-am trimis datele. Ai reusit sa ajungi sa le lasi la posta? ???

Va anunta el cand le-a pus, asteapta si el omul sa primeasca mai multe cereri si cand se strang cateva le pune la posta.Nu poate merge in fiecare zi la posta numai cu cate un colet :D.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.