Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Placuta in parbriz cu soferii.ro


Doriti sa sprijiniti popularizarea site-ului si asociatiei punand in parbriz placuta cu soferii.ro?  

576 membri au votat

  1. 1. Doriti sa sprijiniti popularizarea site-ului si asociatiei punand in parbriz placuta cu soferii.ro?

    • E gratis?
      35
    • Da
      601
    • Nu
      11
    • Ma mai gandesc
      12
    • Cat dati?
      3


Postări Recomandate

  • Administrators

cu reclama dumnealor pe ele,nu ar trebui sa coste nimic,ca doar le facem reclama implicit.

Ar trebui sa-ti cerem si noi bani ca folosesti forumul si te folosesti de informatiile de pe el, nu? Cu mentalitatea asta.. n-ajungem nicaieri. Vorba colegului de mai sus... cu sau fara 10 lei .. e tot una. NU e obligatoriu sa-ti iei placuta. Cine o face, o face pentru ca apreciaza forumul si informatiile ce le gaseste pe el.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

eu vreau sa pun placuta,si chiar cateva autocolante,pentru a face reclama acestui forum.

pot plati si cei zece lei +posta pentru o placuta,dar daca dau bani pe ea,vreau sa fie cu ce vreau eu.

dar cand o primesti gratis,nu mai conteaza cine isi face reclama pe ea.

o mana spala pe alta.asa imi pare a fi corect.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

sunt curios cum ar arata o placuta cu soferii.ro dar pe care sa scrie ce vrei tu??? adica vrei sa scrie soferii sau nu vrei, ca m-ai bulversat total :-B . iar daca tot ti se pare normal ca sa ceri bani ca porti o asemenea placuta pentru ca faci reclama site-ului, atunci normal ar fi sa ti se para normal ca sa "apesi" putin si iconita pe care scrie donate in partea stanga asa cum au facut destui alti oameni de pe aici care tin acest forum in viata din propriile economii!!! asa ca nu mai fi timid si "baga" mana un pic in buzunarul propriu si apoi poti sa mai formulezi si pretentii! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
sunt curios cum ar arata o placuta cu soferii.ro dar pe care sa scrie ce vrei tu??? adica vrei sa scrie soferii sau nu vrei, ca m-ai bulversat total :-B . iar daca tot ti se pare normal ca sa ceri bani ca porti o asemenea placuta pentru ca faci reclama site-ului, atunci normal ar fi sa ti se para normal ca sa "apesi" putin si iconita pe care scrie donate in partea stanga asa cum au facut destui alti oameni de pe aici care tin acest forum in viata din propriile economii!!! asa ca nu mai fi timid si "baga" mana un pic in buzunarul propriu si apoi poti sa mai formulezi si pretentii! :D

la ce pretentii te referi?

hai ca o dam in balarii.

pe placuta care o cumpar vreu sa scria numai:www.soferii.ro

nu si reclama celui ce o vinde.

daca are si reclama lui,atunci nu dau bani pe ea.

asta nu inseamna sa ceri bani.

dar daca asa intelegi dumneata,asta este alta problema,a dumitale.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

dac vrei o placuta dupa dorinta ta, poti sa mergi la un atelier de fabricat placute, insa probabil o sa iesi mai scump! cand spui ca vrei ceva, dupa dorinta ta, inseamna ca formulezi o pretentie! iar cand doresti sa fi platit pentru ceva, inseamna ca ceri bani! in rest eu nu am nici o problema, nici macar a mea! o zi placuta in continuare si dumneavoastra!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Fiecare are dreptate din punctul lui de vedere. Eu daca cumpar orice produs pe care gasesc o reclama in plus il intreb pe vanzator care este pretul produsului fara reclama si refuz sa cumpar daca zice ca este acelasi pret. Consider ca banii dati pentru acel produs trebuie sa fie investiti exclusiv in beneficiul meu. Daca si altii vor sa profite dupa cumparaturile mele atunci va trebui sa impartim si cheltuielile intr-un anumit procent. Este deplasata si pretentia de a primi ceva gratis doar pentru ca poarta reclama unei firme. Ca exemplu va spun doar o mica intamplare. Am cumparat un autoturism (nu dau nume sau marca) de la un dealer din Brasov. Cand am intrebat daca se ofera o reducere pentru faptul ca pe langa tipul masinii exista si un autocolant cu numele dealerului si suportii de numar sunt personalizati cu datele firmei au spus ca nu se aplica reducerii dar au bagat imediat masina in service, au dat jos autocolantul, au schimbat suportii cu altele fara inscrisuri iar eu am platit masina la pretul afisat. Asa consider eu ca targul este echitabil.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

sdm...eu am un colant confectionat de mine ..si-l port de mult in parbriz...[imi place acest forum si ce se discuta pe el ...]am comandat unul original....in cateva zile il voi avea.......si ma simt onorat ca sunt membru al acestui forum...!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • EX Staff
Fiecare are dreptate din punctul lui de vedere. Eu daca cumpar orice produs pe care gasesc o reclama in plus il intreb pe vanzator care este pretul produsului fara reclama si refuz sa cumpar daca zice ca este acelasi pret. Consider ca banii dati pentru acel produs trebuie sa fie investiti exclusiv in beneficiul meu. Daca si altii vor sa profite dupa cumparaturile mele atunci va trebui sa impartim si cheltuielile intr-un anumit procent. Este deplasata si pretentia de a primi ceva gratis doar pentru ca poarta reclama unei firme. Ca exemplu va spun doar o mica intamplare. Am cumparat un autoturism (nu dau nume sau marca) de la un dealer din Brasov. Cand am intrebat daca se ofera o reducere pentru faptul ca pe langa tipul masinii exista si un autocolant cu numele dealerului si suportii de numar sunt personalizati cu datele firmei au spus ca nu se aplica reducerii dar au bagat imediat masina in service, au dat jos autocolantul, au schimbat suportii cu altele fara inscrisuri iar eu am platit masina la pretul afisat. Asa consider eu ca targul este echitabil.

Membrii inregistrati trebuie sa inteleaga ca utilizarea de catre ei a forumului nu este un drept, ci un privilegiu acordat de catre SOFERII.RO, afisarea placutelor cu numele acestuia in parbriz nu este obligatorie ,este libera optiune a fiecaruia .

Asa ca incetati cu abureala ,publicitate,plata acestuia ,etc ...nu va obliga nimeni sa activati aici .

CLAR !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators
Fiecare are ........................

Eu platesc o suma de bani destul de mare lunar, ca sa fac un bine pt soferii profesionisti din Romania si din afara si nu am cerut la nimeni un leu ca sa intre pe site. Banii folositi aici ii puteam cumpara la fetita mea ceva dar... eu am ales ca sa ajut si pe altii. Asa e romanu, fomist dupa bani si egoist. Cu romani din acest fel nu ajungem nicaeri. Deci va multumim de prezenta pe soferii.ro pana acum . De duminca nu mai aveti acces pe soferii.ro cu acest nume.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

domnilor.

ce am spus eu si ce ati inteles dumneavoastra.

am spus ca mie personal nu imi place sa cumpar ceva pentru un scop(aici inteleg de siteul soferii.ro)si sa fac reclama celui ce vinde acest produs(magazinul ce vinde aceste placi).

daca pe aceasta placuta scrie numai soferii.ro,atunci nu imi pare rau de bani.o cumpar cu placera.

chiar am vorbit prin mesaje cu cineva din acest forum pentru procurarea de autocolante pe care sa le lipesc pe masina mea,sa fac reclama acestui forum.

nu am cerut bani pentru a face reclama,cum asa se exprima anumiti domni aici de fata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

Hai ca sa clarificam si ... sa nu ne certam inutil. Ideea e ca .. placuta soferii.ro poarta si reclama celui care o vinde pentru ca e doar 10 lei. O placuta soferii.ro (fara alte reclame) la o simpla cautare pe google ve-ti vedea ca e in jurul a 50 lei. Acum ... fiecare dupa buget. Daca doriti una la 10 lei, luati la 10 lei. Daca doriti una personalizata, o puteti face pe siteurile personalizate unde sunt mai scumpe. Iar daca nu doriti deloc .. nu va luati :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Va multumesc pentru privilegiul acordat de a fi membru al acestui forum. Din pacate drumurile noastre se despart aici. Cu parere de rau am observat ca deciziile nu sunt luate conform regulamentului, ci dupa parerile subiective ale unor administratori. Prefer sa nu fac parte dintr-o comunitate care este condusa pe principii dictatoriale, iar exprimarea libera a opiniilor chiar daca sunt facute fara incalcarea regulamentului sunt considerate atacuri asupra unor idei sau persoane. Multumesc celor care au apreciat postarile mele si chiar daca nu am reusit sa fiu pe placul tuturor doresc sa va spun ca un raman cu gust amar in gura si voi pleca cu fruntea ridicata sa cum consider ca am trait pana acum.

PS: Donez gratuit placuta cu Soferii.ro unui coleg din Brasov pe principiul "primul venit, primul servit".

La revedere si drumuri bune.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
Hai ca sa clarificam si ... sa nu ne certam inutil. Ideea e ca .. placuta soferii.ro poarta si reclama celui care o vinde pentru ca e doar 10 lei. O placuta soferii.ro (fara alte reclame) la o simpla cautare pe google ve-ti vedea ca e in jurul a 50 lei. Acum ... fiecare dupa buget. Daca doriti una la 10 lei, luati la 10 lei. Daca doriti una personalizata, o puteti face pe siteurile personalizate unde sunt mai scumpe. Iar daca nu doriti deloc .. nu va luati :D

un mesaj adevarat.

Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

colegi nu cred ca merita sa ne certam intre noi aiurea,si asa suntem loviti din toate partile(patroni,controale..s.a) in loc sa ne certam aiurea pe subiecte copilaresti,cum se intampla deseori si prin statie pe drumuri,parerea mea ca mai bine am ramane uniti si intelegatori uni cu alti...fiecare alege ce face cu banii lui si fiecare este cu principiile lui,important pe acest site si in comunitatea noastra de soferi ii sa ne respectam reciproc si sa respectam munca colegilor care administreaza soferii.ro.toti mancam aceeasi paine....parerea mea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

@sdm si @Merlin99 sunt sigur ca colaborarea forumului soferii.ro cu firma de la care sunt luate placutele,este mult mai utila pentru forum,decat colaborarea cu voi.Ca vreti sa renuntati sau nu la privilegiul acordat de forum este treaba voastra!Placutele donate de mine sunt cumparate de la magazinele Miltech.Eu voi colabora in continuare cu magazinele respective.Daca vreti alte placute sau autocolante nu va interzice nimeni sa le luati de la alta sursa.@sdm cand mi-ai trimis PM si ti-ai exprimat dorinta de a primi acele autocolante,nu ai pus si alte conditii!Este bine ca le-ai exprimat totusi aici!Acele autocolante nu vor mai ajunge la tine,ci la alti doritori care nu au si alte pretentii,cand primesc ceva gratuit .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous
Fiecare are ........................

Eu platesc o suma de bani destul de mare lunar, ca sa fac un bine pt soferii profesionisti din Romania si din afara si nu am cerut la nimeni un leu ca sa intre pe site. Banii folositi aici ii puteam cumpara la fetita mea ceva dar... eu am ales ca sa ajut si pe altii. Asa e romanu, fomist dupa bani si egoist. Cu romani din acest fel nu ajungem nicaeri. Deci va multumim de prezenta pe soferii.ro pana acum . De duminca nu mai aveti acces pe soferii.ro cu acest nume.

Calin,nu pot sa-ti tin contabilitatea,ceea ce ai facut tu cu banii tai a fost decizia ta,daca tu ai considerat sa dai bani din buzunarul tau,neconditionat,fara sa ai nimic in schimb a fost decizia ta si bravo tie! Asa am facut si eu cu anumite cauze si cu anumite asociatii! Ceea ce mi se pare josnic este sa pui pumnul in gura celor care nu sunt de acord cu tine,in loc sa-i combati cu argumente logice,cu alte cuvinte,incalci nu incalci regulamentul forumului,te dau afara ca nu ai basca!Ca asa vrea muschii mei,ca sunt patronul forumului! Din solidaritate pentru colegul Merlin vreau ca si contul meu sa fie inchis,promit sa nu mai intru niciodata nici sub alt nume,cu conditia ca acest mesaj,ultimul din partea mea sa apara totusi,si va doresc numai bine si sa supravietuiti cu forumul vostru care impune conditii din ce in ce mai absurde si dictatoriale!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • EX Staff

Nu sint de acord cu tine ,si nu am fost niciodata pe acest forum, in schimb iti indeplinesc ultima dorinta ,

contul tau este inchis din acest moment.

Ti-am spus de mult ca roata si camionul nu au fost inventate in Canada !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.