Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Placuta in parbriz cu soferii.ro


Doriti sa sprijiniti popularizarea site-ului si asociatiei punand in parbriz placuta cu soferii.ro?  

576 membri au votat

  1. 1. Doriti sa sprijiniti popularizarea site-ului si asociatiei punand in parbriz placuta cu soferii.ro?

    • E gratis?
      35
    • Da
      601
    • Nu
      11
    • Ma mai gandesc
      12
    • Cat dati?
      3


Postări Recomandate

  • Members
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • Members

Intotdeauna am incercat si voi continua promovarea forumului,prin donarea de placute soferii.ro sau autocolante.Placutele nu au fost donate in nume propriu ci in numele forumului.Uneori cel care a primit placuta sau autocolantul a trebuit sa raspunda la o intrebare,alteori fara sa raspunda la vre-o intrebare.Placutele sau autocolantele au fost date gratis,costul acestora fiind suportat de mine.Stiu ca mai sunt colegi care fac acest lucru.Eu voi continua sa fac acest lucru atata timp cat voi activa pe acest forum! ;) P.S. As vrea sa vad si eu un mesaj de multumire postat aici pe forum pentru placutele sau autocolantele primite!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Danny,cand am vorbit de multumiri m-am referit la cei care au primit aceste placute,de la mine sau alt coleg!Eu trebuie sa iti multumesc tie si celorlalti colegi,administratori si moderatori pentru munca depusa si pentru spiritul de echipa de care dati dovada! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
Intotdeauna am incercat si voi continua promovarea forumului,prin donarea de placute soferii.ro sau autocolante.Placutele nu au fost donate in nume propriu ci in numele forumului.Uneori cel care a primit placuta sau autocolantul a trebuit sa raspunda la o intrebare,alteori fara sa raspunda la vre-o intrebare.Placutele sau autocolantele au fost date gratis,costul acestora fiind suportat de mine.Stiu ca mai sunt colegi care fac acest lucru.Eu voi continua sa fac acest lucru atata timp cat voi activa pe acest forum! ;) P.S. As vrea sa vad si eu un mesaj de multumire postat aici pe forum pentru placutele sau autocolantele primite!

Tu erai "Soldatul necunoscut" ? felicitari sincere stimabile ! ..pentru initiativa .. si cred ca binele facut de dv este egal cu multumirile ! Succes ! si la mai mare !

eu as pune placutza in parbriz cu soferii.ro daca o voi primi de la voi!!! sper ca e gratis!! aceasta placutza ar trebui sa fie gratis pentru ca se face reclama la site . daca e gratis vreau si yo una mircea timisoara

Si pe la Timisoara 9 lei inseamna mai putin decat un pachet de tigari ;). Oricum, pe viitor cei care detin astfel de placute vor avea anumite beneficii ;).

Pacaleala ! fara beneficii ! in trafic toti suntem egali ! .. cu placuta sau fara !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

@Raul Florea,nu are nimeni pretentii sa pui in parbriz sau in alta parte o asemenea placuta.Cat despre invectivul folosit in comentariul de mai sus si pe care Mario dand dovada de bunavointa l-a sters,este deplasat.Daca pentru marea majoritate a userilor se aplica regulamentul intr-un anumit fel iar pentru altii in alt fel,eu nu voi mai modera pe acest forum decat in momentul in care masurile luate impotriva incalcarilor regulamentului vor fi cele prevazute de acesta.Succes!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.