Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Atestat plastificat


imperrio88

Postări Recomandate

  • Members

Cred ca da,mai ales ca nu poti dovedi ca l-ai plastificat acum 4 ani.Eu cand am luat acu 2 ani atestatele de la ARR,mi-a spus fara sa-l intreb un Domn de acolo sa nu le plastific ca daca ma prinde cu ele plastificate imi da amenda.Asadar....,mai bine incearca sa dai cumva plasticul ala jos,ca oricum intr-un an trebuie sa-l schimbi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

Nu se dezintereaza nimic. Eu am scos atestatul din plastic dupa ce l-am plastificat.

si eu la fel!

ssingura problema e ca ramane oleaca de scris (din nume) pe plastic.. :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • Members

Dragi colegi eu am patit o ,am dat un leu sa plastific atestatele ,apoi am scapat de 2 ori de Arr primul a vrut sa mi dea 500 de lei noi amenda ,celalalt a spus ca daca ma mai prinde mi le anuleaza si ma pune sa fac cursul din nou,asa ca a trebuit sa le dau pierdute au trebuit declarate intr un ziar national plus taxele toate m au ajuns undeva la un milion de lei vechi... 1leu plastificarea 1 milion schimbarea lor...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • Members

eu il am de cativa ani plastifiat in Iasi si nu am nici o treaba cu nimeni , nimeni nu mi o facut obs. nici POL nici ARR,acuma zilele astea le scot pe alea tip ,,card,,:) noi  , uff am dat vreo 1500 lei pe persoane si marfa si cu examene si cu tot

1500 de lei ? atat te-a costat ?

eu sunt din mures , acum vreau sa imi fac pt persoane , marfuri si transport agabaritic , oare cat ma va costa ?

eu din cate am inteles undeva la 800 de lei .. dar nu 1500 :o:O

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

astia-s cu capul.pe bune.eu il am plastifiat,deja a inceput sa se uzeze si plasticul.cum ar fi aratat fara protectie pe el??varza! ce nevoie au de el sa arate ca hartia igienica?nu au unde si de ce sa scrie,modifice,stampila ! m-au intrebet si pe mine in legatura cu plasticul,le-am bagat la inaintare faza cu protectia si cam asta ar fi...deocamdata am scapat...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.