Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

ce stiti despre trans car


Postări Recomandate

  • Members

am si eu o intrebare care poate sa imi dea si mie un raspuns sincer si sigur CE STITI DESPRE TRANS CAR ? Am fost sunat de ei si sa ma duc la un interviu da nu stiu cat de seriosi sau ne seriosi sunt ei , ca e un drum destul de lung pana la sibiu , astept un raspuns si multumesc mult

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

am mai gasit ceva despre trans-car sibiu:

S.C. TRANSCAR S.R.L. SIBIU a fost infiintata in anul 1993 si face parte din Holdingul ATLASSIB S.R.L. SIBIU.

S.C. TRANSCAR S.R.L. SIBIU este specializata in transportul international de marfa.

Societatea asigura urmatoarele servicii:

transport international de marfuri generale pe orice relatie;

transporturi de haine pe umerase;

transporturi frigorifice;

reparatii;

depozitare

S.C. TRANSCAR S.R.L. SIBIU are 306 angajati permanenti, la care se adauga 2 colaboratori.

Linii de transport

Firma asigura transportul de marfuri in toata Europa avand licenta de transport international de marfa.

Principalul colaborator este firma Meyer & Meyer din Germania. Prin contractele stabilite cu aceasta firma se deruleaza transportul de confectii din Romania si alte tari europene catre Germania, iar din Germania transportul de materie prima catre tarile unde se face prelucrarea acesteia.

Certificat SR EN ISO 9001

S.C Trans-Car S.R.L are implementat un sistem al calitatii in conformitate cu cerintele standardului SR EN ISO 9001.

Parcul auto cuprinde 212 camioane din care 209 camioane MERCEDES, 3 autocamioane DAF, dotate cu echipament ADR (pentru transportul de marfuri periculoase) si echipament de urmarire prin satelit si 1 autocisterna MERCEDES pentru alimentarea statiei proprii de alimentare cu carburanti

Dintre autocamioane 40 sunt autocamioane specializate pentru transportul de haine pe umerase si 31 camioane specializate in transportul frigorific.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.