Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

14 septembrie 2010 Cunoasteti firma: S.C BUSINESS ACTIV CONSULT SRL Cluj


Vizitator Anonymous

Postări Recomandate

Vizitator Anonymous

Buna ziua tuturor colegilor.Cum nu am un loc de munca,recent am depus un CV pe internet ,in cadrul unui site de job-uri.La scurt timp am fost contactat de firma S.C BUSINESS ACTIV CONSULT SRL din orasul Cluj-Napoca, pentru postul de sofer profesionist in Danemarca la firma Kim Johansen transport.Ei spun ca nu percep nici un contract de mediere si spun ca drumul pana acolo trebuie sa-l platim noi...Ideea este daca stie cineva ceva despre aceasta firma sau un coleg care a lucrat sau lucreaza la KIM JOHANSEN...Este sau nu este seriozitate?Va multumesc anticipat si astept raspunsurile voastre....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Buna ziua tuturor colegilor.Cum nu am un loc de munca,recent am depus un CV pe internet ,in cadrul unui site de job-uri.La scurt timp am fost contactat de firma S.C BUSINESS ACTIV CONSULT SRL din orasul Cluj-Napoca, pentru postul de sofer profesionist in Danemarca la firma Kim Johansen transport.Ei spun ca nu percep nici un contract de mediere si spun ca drumul pana acolo trebuie sa-l platim noi...Ideea este daca stie cineva ceva despre aceasta firma sau un coleg care a lucrat sau lucreaza la KIM JOHANSEN...Este sau nu este seriozitate?Va multumesc anticipat si astept raspunsurile voastre....

poate mergem impreuna colegu':) eu am vb direct cu cei de la K.J nu prin agentia de recrutare Bussines A.C.,dar mi-au spus ca nu fac angajari ,cei drept asta se intampla acum o luna, dar daca tie ti-au zis ca angajeaza am putea merge impreuna, mai ales cum spui tu ca nu percep nici o taxa de intermediere.

p.s din cate stiu B.A.C e o firma serioasa adica multi au mers prin ei in diferite domenii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Baieti , daca va place sa va plimbati in fiecare zi prin alt camion, sa stati prin parcari sau benzinarii sa asteptati masina , sa nu stiti de la o zi la alta ce aveti de facut... si multe altele ... duceti-va. Dar AVETI MARE GRIJA: AFARA-I VOPSIT GARDU, INAUNTRU LEOPARDU>.Mai cititi forumurile si parerile altor colegi despre ce inseamna Danemarca.Salariu este de cca 1200-1300 dar viata este f.scumpa in  Danematca, plus ca pierzi la schimbul valutar pt ca nu se fac plati in Euro in Danemark, iar daca te tine pe Suedia Norvegia unde in ianuarie erau -40 grade, nu stiu daca o sava placa.Credeti-ma stiu ce vorbesc.Daca sunteti la necaz, pt 2-3 luni riscati, dar mai bine va mai ganditi, platiti si drum si alte cheltuieli....nu va alegeti cu mare lucru.Bafta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
Vizitator Anonymous

o sa vina vremea  ca cei care si au batut joc de oameni si care isi bat joc in continuare sa plateasca.sunt unii oameni care au pierdut tot din cauza lor,promisiunilor frumoase,sunt oameni pt care viata nu inseamna nimic,ar trebui  sa aiba grija mare cei de la cluj.sunt oameni pt care o viata nu inseamna nimic.iar  sunt uni care le vor da acelor oameni cat vor cere sa si faca treaba indiferent de consecinte

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

nu va duceti fratilor  cu firma asta nenorocita ca va ve ti duce degeaba,sunt tepari,aia de la cluj va vor trimite la dracui n pustii,firma aia e de rusi nenorociti,stoarfele alea va trimit fara sa si dea seama ca cei care si au luat teapa le vor lua gatul ca nu au nimic de pierdut,5 ani maxim de parnaie,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.