Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Sofer profesionist


Constantin13

Postări Recomandate

  • 2 weeks later...
  • 9 months later...
  • Members

dupa siguranta manevrelor nu era prima data cind o facea,remorca avea un alt protap,nu cel normal,avea mai multa manevrabilitate ca unghi,si intradevar si experienta

Da de unde stii tu ca avea un alt ,,protap,, si nu era cel normal........ stii macar unde a fost facut filmul??
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Moderators

dragul meu coleg ady-lkw,nu stiu unde a fost facut filmul si nu ma intereseaza,daca ma poti lamuri tu ai multumirile mele,eu pot totusi observa ca a fost facut intr-o zona de munte ,unde sa facut un loc ptr intoarceri,pot observa la inceputul manevrelor protapul,ca doar se vede destul de clar cind da cu spatele ca acesta difera,il mai poti observa si atunci cind face ultima manevra si pleaca,o sa observi cred ca difera de cele normale,gen remorca frig,etc.Daca as fi  lucrat intr-o zona muntoasa si pe masini care carau lemne as fi putut sati spun mai multe despre tipul de remorci folosit.Si inca ceva colegul,sper ca ai observat ca singura data cind a fost mai atent a fost la ultima manevra cind a dat in fata,sa asigurat ca nu da peste perete stinca,asta ptr mine personal inseamna ca el a facut de n.. ori acea manevra si in alte dati.Nu pun la indoiala meseria lui,ci doar spun  ca a avut ceva atuuri cu remorca,asta nu e jignire pentru nimeni

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.