Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Gallasini


Vizitator Anonymous

Postări Recomandate

  • 4 months later...
  • Răspunsuri 52
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vizitator Anonymous

I-mi pare rau nu am gasit aceste comentarii inainte de a lua plasa si eu.Trebuie sa ne unim pentru a scoate banii de la ei.Sa facem cate o sesizare la ITM apoi promovarea unei actiuni in instanta,mai multi am avea castig de cauza.Eu nu ma las i-mi vreai banii munciti si la fel ca voi am facut foame fara bani la mine.In Elvetia am stat 2 zile nu am avut bani pe card de autostrada,am mers de 2 ori pe jos 9 km sa scot banii de la un Western Union (prima zi am facut acest drum degeaba,cand am ajuns acolo am sunat sa-mi dea contul,nimic,pauza).Ar trebui sa le facem publicitate sa nu mai pateasca si altii ca noi.Acum cateva zile aveau anunt,angajeaza soferi cu sau fara experienta,mie mi-a dat un copil de 22 ani,vai de capul lor,le trebuie experienta in alta parte si vin aici sa munceasca fara bani.CE ZICE-TI NE UNIM  ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

De ce nu suntem si noi uniti?

De ce ii lasam sa ne fure munca noastra? Doar noi romanii nu stim sa fim uniti si sa ne cerem drepturile.Ati vazut la Londra ce s-a intamplat?

Luni 8.08.2011 veniti in fata incintei Galassini-Oradea toti cei care aveti de luat bani de la aceasta firma.

Anuntam si un post de televiziune , facem sesizare la ITM...Nu se mai poate fratiolor asa , isi bat joc de noi.

Fiti odata uniti sa le dam o lectie la smecheri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 10 months later...
  • Members

Cineva care lucreaza (daca mai lucreza cineva) la aceasta firma ne poate da si noua informati mai proaspete despre aceasta firma;daca se dau bani la timp, daca se dau cit se promite,cum se lucreaza la program sau cu magnetul, ceva despre aceasta firma multumesc anticipat astept mesaje pe PM

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

colegu marr! daca dai o cautare pe forum cu gallassini o sa gasesti inca vreo doua topicuri cu gallassinni in care o sa gasesti parerile colwgilor care au avut ghinionul sa isi manance o perioada din viata pe la aceasta mirifica firma. si apropo, o sa gasesti un topic creat de karmen in care iti da adresa de mail si nr de telefon daca tii neaparat sa iti incerci si tu norocul acolo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...
  • Members

Daca vrei sa lucrezi MERGI, daca ai dat anunt doar asa ..si nu iti cauti de lucru NU MERGI! :)

Oricum in toate firmele sunt soferi si soferi..depinde cine iti raspunde, dar daca la toate firmele la care o sa vrei sa te angajezi o sa ceri pareri pe forum, s-ar putea sa nu te mai angajezi niciodata!Eu, din plictiseala , de ex, as putea sa iti spun sa nu te duci ca e rau..cu toate ca habar nu am cum este!gandeste-te si la asta..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.