Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Repercursiuni?


imperrio88

Postări Recomandate

  • Members

Stimati colegi,saptamina trecuta am plecat de Kauflandul din Ploiesti(a se citi puscaria ) si bucuros ca este ora 22 si pot circula in voie pe DN1 i-am dat la maxim adica 89 ...nestiind ca pe acel tronson de drum mai sunt camere de supraveghere si colegii care i-am intrebat spuneau ca  e liber dar saracii nu stiau ca eu sint ,,tamaie" la segmentul camere..toti ziceau liber asa ca...dai bataie...nu a contat ca e localitate...dupa asta am aflat de camere..upsss.....acum eu stiu ca prostia  si domnia se plateste dar eu vin cu intrebarea.....cat voi plati oare?...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

daca esti angajat e un pic mai dificil.Banuiesc ca persoana desemnata trimite datele la politie.

Daca trece cuiva prin cap sa ceara diagrame sau mai rau sa descarce tahograful te alegi cu un dosar penal pentru fals in declaratii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • Members

Cele de pe DN1 intre Brasov si Bucuresti sunt ale Politiei si functioneaza. Sa treci ca  a condus altcineva ca ramai fara permis

Eu am luat 2-3 camere in aceeasi zi.Eram cu masina lu frate-mio.A primit acasa somatie,in caz ca nu comunica in nu stiu cat timp cine s-a aflat la volan e bun de plata.Puncte si amenda.M-a bagat pe mine pe teava,dupa ce discutasem in prealabil.Noroc ca au fost scoase din legalitate.Aveam unu cu 31 km peste limita ,unu cu 20 etc.Ciubucu meu :D // Ca idee,le-a primit la vreo 2 luni...
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.