Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Hd transport


Vizitator Anonymous

Postări Recomandate

  • Members

eu am un stil aparte ... le spun lucruri dure pe un ton cat se poate de diplomatic

bineinteles ca le-am spus si de consecinte: "daca imi dati in scris ca nu eu raspund in cazul in care sunt oprit de ISCTR si nu numai cu stampila etc.." eu va servesc ( eu sunt si un tip asa mai sarcastic si ironic de fel) :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Colegii nu e normal sa suportati lucrurile acestea.Pentru toti e greu,avem familii,copii,probleme dar trebuie sa avem si demnitate si coloana vertebrala cai altfel acesti patroni si firmele lor vor prospera pe munca si sudoarea noastra iar noi ne vom alege doar cu boli si familii distruse.Oare merita?Cati bani trebuie sa castigi ca sa merite toate aceste mizerii?Colegii cautati firme serioase,cu oameni seriosi si cu siguranta ve-ti fi satisfacuti.Ma doare sa citesc ceea ce se intampla la multe firme,dar pana la urma e alegerea fiecaruia.Drumuri bune tuturor.

Respecte.Radu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 8 months later...
  • Members

toti acei soferi care din diverse motive accepta sa umileasca in fata sefilor pentru o bruma de bani ar fi bine sa ia aminte la urmatoarea posibilitate.Au probleme mari financiare si de asta accepta..ei bine daca se intampla o tregedie ori sa fie prinsi in trafic de un control .....vor avea probleme financiare si mai mari.Ei decid daca ai incanta perspectiva asta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.