Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

OFERTA CHINGI


varzaru valentin

Postări Recomandate

  • Members

Categoric NU , nu sunt furate. Sunt chingi care ancorau masini in container. La returnare ,containerul  trebuia sa fie gol , iar cel care-si primea masina nu avea ce sa faca cu ele.Ai inteles bai soferule de "duminica".Am carat masini la smecherii din Republica Moldova,aia le aruncau...Ai priceput provenienta ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Categoric NU , nu sunt furate. Sunt chingi care ancorau masini in container. La returnare ,containerul  trebuia sa fie gol , iar cel care-si primea masina nu avea ce sa faca cu ele.Ai inteles bai soferule de "duminica".Am carat masini la smecherii din Republica Moldova,aia le aruncau...Ai priceput provenienta ?

Nea VALY nu te enerva ca nu face bine la corazon.Colegul TAVY e mai glumet asea.

@TAVY: Are dreptate nene,se cara masini la container si smecherii care le aduc nu da 2 bani pe chingi si iti raman soferului.! 8)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Varzaru valentin, era o simpla gluma , daca nu era o gluma nu puneam aceste semne " ;D ;D ;D".Cat despre sofer de duminica.....nu prea ai dreptate , la crestini duminica este zi de odihna , deci eu sunt sofer de sambata  ;).Daca tu (sau altii) ai fura cat fur eu , nu ar mai exista hoti pe acest pamant.Cu siguranta ca si tu ai furat cel putin la fel de mult ca si mine si acest lucru nu-ti da dreptul  sa arati cu degetul spre mine.

"Um om care are o parere prea buna despre el insusi este ca si cel ce calatoreste cu balonul. Toti oamenii ii par mai mici decat sunt ei in realitate, dar, in acelasi timp, toti il vad pe el mai mic decat se crede el."

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Members

  Alt loc de glume proaste nu v-ati gasit, facetile la birt unde nu va aude sau citeste nimeni, omul asta poate sa dea declaratii dintr-o gluma de genul facuta la coltul internetului. Capul la contributie inainte de a scrie sau vorbii ceva ca asa va treziti vorbind si pe statie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.