Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

MMA


Vizitator Anonymous

Postări Recomandate

Vizitator Anonymous

Sunteti pasionati de MMA (Mix Martial Arts) ?

Pe 20 luna asta se bate Lyoto Machida cu Rampage (Quinton Jackson). Ceva pronosticuri ? Eu as paria pe primul. :)

Desi inca nu am vazut meciul cu detronarea campionului la categoria grea (Brock Lesnar) il admir pe Cain Velasquez pentru ceea ce a reusit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

Da, si mie imi place Marius dar ca strongman. A fost un campion exceptional. :)

Ca luptator insa, e imposibil sa mai dea ceva frumos acum, la varsta lui. Doar sa faca niste bani. Ceea ce si face. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

Si mie imi place Batista ca fizic si chiar sunt curios ce va face in MMA (indiferent de federatia sub care va lupta) insa nu-i dau prea multe sanse.

Ca sa te formezi ca luptator de succes in MMA la varsta lui (41 de ani) e foarte greu. Dar asemenea lui Marius, baietii fac bani din ce pot si cat mai pot. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Vizitator Anonymous

Pe 20 luna asta se bate Lyoto Machida cu Rampage (Quinton Jackson). Ceva pronosticuri ? Eu as paria pe primul. :)

As fi pariat gresit.  :)

Machida a pierdut la puncte. Primele doua reprize au fost ale lui Rampage. E a doua infrangere in cariera a lui Machida.

Rampage are 8 infrangeri, dar si mai multe meciuri, cu 21 mai multe decat primul. As fi vrut un rematch, dar nu cred ca va avea loc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.