Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

incident in Dankeque


Vizitator Anonymous

Postări Recomandate

Vizitator Anonymous

      In luna februarie cand ma pregateam sa trec din Dankeque ( Franta ) in Dover (GB) intr'un peci din apropierea portului, in timp ce alimentam, fara sa stiu s'au urcat doi irakieni la mine in duba.La granita m'au oprit autoritatile si i'au gasit in spatele dubei printre paleti.Atunci politia m'a retinut pentru 24 de ore dupa care au constatat ca sunt nevinovat si m'au eliberat.

      Intrebarea mea acum este daca voi avea vreun fel de pblema cand voi incerca sa trec din nou granita deoarece maine voi pleca in cursa spre GB.Astept raspunsuri cat mai repede.

      Multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • VIP

Daca stai prin franta cand mergi in port cere sa te bage le control,un coleg a dus 20 de negri pana in GB a fost urmarit de la Calais pana la destinatie norocu lui a fost ca nu a oprit pe drum ,cand a oprit la destinatie a fost inconjurat de masini de politie si elicoptere, a scapat si el dupa 24 de ore , deci cerele sa te bege la control daca nu esti sigur pe tine,deobicei daca stai 24 de ore in Calais te baga ei sau poti sa ceri tu.bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

Multumesc frumos pt sfat sper sa trec fara prb nu mai vreau sa trec prin ce am trecut , sau chiar mai rau sa am vreo restrictie si sa nu pot trece in Anglia datorita celor intamplate....

Drumuri bune la toata lumea !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.