Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

COM DIVERS AUTO PITESTI


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 159
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • Members

orice masna noua poate sa fie nereusita din momentul in care iese de pe banda de fabricatie ,sant masini vechi de de cativa ani si sant mult mai bune decat ele noi ,de asta nu prea inteleg cine vorbeste despre masini si cat se pricep la ele sau se baga in seama de dragul discutiei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Va salut. Eu pe 18 am dus toate actele, inclusiv pasaportul, au ramas toate la ei, au spus ca ma cheama dupa Anul Nou. Acum sper sa ma sune cat mai repede, cam am o pofta de munca de nu mai pot. Angajari se fac, mai ales la Lazar,  cumpara masini si au nevoie de soferi. Bafta la toata lumea!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • Members

Colegu "ionut_31" am vazut ca ai afirmat in alt topic ( era vorba de dumagas) ca poti sta cu chirie in Pitesti si te poti angaja la Com divers. Eu sunt din Prahova dar pot locui la fratemiu care sta in Pitesti. Nu sti am vreo sansa daca le spun asta. Sunt incepator. Pana acum am trans speranta ca plec pe comunitate la J Carrion dar colegu cu care trebuia sa formez echipaj nu a mai asteptat ca de la inceputu lu ianuarie ne-au promis ca ne suna. SI daca ma suna pe mine ma suna degeaba ca sunt incepator si nu am cu cine forma echipaj ca nu mai cunosc pe nimeni de la ei. Daia ma gandeam sa inerc la Com divers ca am auzit ca e o firma buna si angajeaza si incepatori.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Nu tata ... Am o condamnare pe cazier si mi`au zis ca nu angajaza puscariasi :))

Vreau sa va spun la toti incepatorii daca nu aveti probleme ca ale mele,puteti incerca se ocupa si de formare profesionala ...

Conditia e sa fi din Arges,Valcea,Slatina si depuneti CV`urile la ei la sediu scrise frumos,ordonat cu litere mari si vezti fi acceptati.Multa bafta !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Salutari tuturor colegilor , am sunat astazi la LAZAR COMPANY, DIANTHUS si COM DIVERS pentru angajare . Mentionez ca am permis categ. A, B , C , E atestat tr marfa + agabaritic, card tahograf , cazier auto si judiciar fara abateri +toate celelalte acte necesare . Datorita faptului ca nu detin experienta , mau intrebat daca cunosc vreun sofer dispus sa ma ia 1 luna , 1 luna jumate ca ajutor. Exista vreun coleg de la LAZAR COMPANY DIANTHUS sau COM DIVERSdispus sa ma accepte ca ajutor ca ajutor ? .Multumesc anticipat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.