Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

COM DIVERS AUTO PITESTI


Postări Recomandate

  • Members

Re: Informatii despre COM DIVERS AUTO PITESTI

Mesajde kasyry » 15 Apr 2013, 22:38

si ce faci?¿ de ce ai plecat de la noi¿ ti-sa pus pata sa pleci., nu te-ai mai dus la dianthus? sau la transcar? suna si la hesserrs ca stii germana

Ma confunzi asa-i kasyry... sincer sa fiu nu te cunosc si nici tu pe mine.... coincidenta de nume.......drumuri bune sa ai

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 159
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • Members

Buna ziua ,am bagat cv si m-au sunat dupa 3 saptamani (2cv la o saptamana am bagat altul)-am fost la interviu unde am vorbit direct cu patronul -un domn foarte direct-mie personal mi-a placut-3ore ne-a prezentat foarte meticulos ce cerince au de la noi si ce ne ofera in schimb-

eu nu am lucrat niciodata pe camion ,dar nu este nici un fel de problema deoarece au o scoala speciala in care fiecare nou angajat paticipa la cursuri-se da o tematica si cand consideri ca esti pregatit din tematica respectiva dai examen-daca ai trecut te angajaza pe loc,

persoanele de acolo sunt foarte serioase eu am dat ieri examen (2chestionare)si am trecut cu brio -daca esti sigur ca stapanesti legislatia si timpi de conducere treci fara probleme.

bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • Members

Salut colegii.sunt mai nou pe forum si am si eu o intrebare.am fost chemat la interviu la com divers vineri.stie cineva in ce consta asta?m-au intrebat la tel si daca stiu vreun sofer de la ei.imi trebuie ceve referinte de la soferi sau pentru a pleca in achipaj eventual?daca se poate un raspuns urgent ca poimaine ma duc la ei.mersic :-o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

:-c

Buna ziua ,am bagat cv si m-au sunat dupa 3 saptamani (2cv la o saptamana am bagat altul)-am fost la interviu unde am vorbit direct cu patronul -un domn foarte direct-mie personal mi-a placut-3ore ne-a prezentat foarte meticulos ce cerince au de la noi si ce ne ofera in schimb-

eu nu am lucrat niciodata pe camion ,dar nu este nici un fel de problema deoarece au o scoala speciala in care fiecare nou angajat paticipa la cursuri-se da o tematica si cand consideri ca esti pregatit din tematica respectiva dai examen-daca ai trecut te angajaza pe loc,

persoanele de acolo sunt foarte serioase eu am dat ieri examen (2chestionare)si am trecut cu brio -daca esti sigur ca stapanesti legislatia si timpi de conducere treci fara probleme.

bafta

EXACT CE A SPUS COLEGUL.

foloseste te rog litere mici , uzarea de caps este interzisa pe acest site

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Asa cum am spus colegii...am fost,am dat testarea din legislatie,timpi de conducere,chestionar din manualul com divers,totul ok.a ramas sa ma duc cu actele la ei.stie cineva cat dureaza de cand depui actele pana te cheama la munca?sper sa fie ok.eu am zis sa nu plec urechea la tot ce se spune pe net despre ei si sa ma duc la munca.voi vedea ce va fi....drumuri bune si asfalt uscat colegii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

salut mihai. referitor la ce ii mai sus , dai din legislatie testarea si au organizat ei un fel de manual de ordine interioara , asta ca sa fii cit de cit in tema cu ce se cere la locul de munca, nimic special sau iesit din comun, regulamentul aetr.legislatie rutiera,si normele din fostul decret comunist asa numit decretul 400

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.