Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

COM DIVERS AUTO PITESTI


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 159
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • Members

Ovy du-te la ei la sediu si depune`l personal,nu cred ca dau prea mare importanta la Cv`urile de pe site.

Alexandre du`te la interviu si o sa vezi ca acolo iti va spune ca,atestatul transport marfa si cardul tahograf sunt obligatorii exista bosibilitatea sa te astepte sa le faci.

Numai bine !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

vechiu meu prieten emilianenko de nu mai intra pe messenger si ma face sa caut dupa el cu anii nu vrei sa dai deloc din casa colegule , colegu care a depus cv si dupa 2 zile l-au sunat zi-ne tata si noua unde ai depus tu cv ala sa ma duc sa il depun si eu si sa ma sune si pe mine dupa 2 zile ca tare nerabdator sunt

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
salutari tuturor...vin si eu cu o intrebare..am depus un cv la com divers si dupa 2 zile am fost sunat..am permis B.C.E dar nu am nici atestat nici card tahograf..credetzi ca exista vreo sansa sa ma angajeze fara aceste acte???astept un rapuns..multumesc anticipat

nu prea cred sa te angajeze in special fara atestat...;) dute si fa-l repede si se maresc sansele

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Salutare colegii

Am depus si eu un CV la Com Divers pe 13 martie dar inca nu m-au sunat . Fata de la receptie mi-a spus ca o sa ma sune cam in 2 saptamani daca sunt selectat ! Maine se fac 2 saptamani oare ma mai suna sau astept degeaba ? Nu am experienta pe camion insa am lucrat vreo 2 ani pe 3.5 t si am permis de 10 ani , am atestat si card tahograf ! Stie cineva se poate sa te sune chiar peste 2 saptamani ca pe forum am vazut ca au sunat pe alti colegi mai devreme de acest termen !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Members

ceva serios la firmele astea din Pitesti sau exact ca si la restul firmelor : banii pe motirina retinuti aiurea banii pe telefonu de la firma pe care ori cum nu-l poti folosi etc.. ca sunt curios ca circula tot felu de povesti adevarate sau mai putin adevarate . acum am pus si eu CV on-line cerute de ei si cv de pe mail personal......mai ramane sa merg direct la sursa poate se leaga ceva ....ca am sunat pana acum la 30 de firme si toti cev experienta minim 2 ani de tir ...pai daca nu se ofera sansa unde sau cum fac eu experienta asta?... poate imi fac cont la banca si o sa-mi cumpar camion personal ....cred ca e cea mai buna idee ,,,, drumuri bune la toti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

interviul se tine in pitesti eu am trimis cv la adresa cristian.simionescu@comdivers.ro dupa vreo doua samptamani am fost sunat pt interviu care se tine in grup si iti explica ce ofera si ce vor de la tine iti da un manual sa inveti dc in 2 zile nu te suna ai trecut de interviu si cam in termen de doua saptamani suni sa te programezi la examen.

mie m-au trimis sms ca nu putem colabora motivul nu ti-l spune ,eu presupun caci desi stau in valcea la socrii am si mutatie, sunt bucurestean pt ca eu nu am completat in cv localitatea de la locurile de munca anterioare si la interviu a intreat X(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Members

stiti ceva de com divers cand se mai tin interviuri,ca eu am depus acum 3 saptamani cv-ul si nimic...cand l-am depus mi-a zis domnisoara de la receptie ca peste trei saptamani se va face preselectie dar nimic...daca e cineva pe care la sunat rog sa posteze sa stiu si eu daca mai am sanse sau nu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.