Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Members

Salutare colegii.Am si eu o intrebare ....Cunoasteti vreo firma care primeste capuri tractor pentru colaborare ??Am un prieten si are 2 Scania noi si un Actros si ar dori sa le dea la extern cu contract de colaborare sau chirie,doar cap tractor sau  grupaj complet cap si semi.

Daca stiti vreo firma serioasa spuneti-mi si mie va rog .Multe multumiri si astept raspunsurile voastre .

Ps....Daca moderatorii considera ca acest topic nu apartine acestei zone sa il mute fara probleme  ,caci nu stiam unde sa il bag......Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

daca vrea sa le de-a in chirie la o firma din germania,,,,,,,posibil sa ai un raspuns maine,lasa un id de mess sau un nr de tel si vb maine,acum ii tirziu sa sun la ora asta,e vb de o firma din germania unde am muncit pana acum 2 sapt si erau interesati sa ia in chirie camioane imatriculate pe ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Incearca la TRANSDANUBIA platesc 0,80 sau 0,85 de centi pe km. La ultima firma unde am lucrat cu ei lucram si dadeau curse foarte bune. Cu iei mai lucra si dunca, transcar si mai multe firme micutze. Sau incearca si la TRANSPED astia is de la worgl/austria.

Daca are nevoie prietenul tau de sofer nu ezita sa-mi dai un PM.

Sper ca tiam fost de folos.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

daca vrea sa le de-a in chirie la o firma din germania,,,,,,,posibil sa ai un raspuns maine,lasa un id de mess sau un nr de tel si vb maine,acum ii tirziu sa sun la ora asta,e vb de o firma din germania unde am muncit pana acum 2 sapt si erau interesati sa ia in chirie camioane imatriculate pe ro

Salutare colegu .id-ul meu de mess este vali_mocanu2003 pe messenger sau nr de tel zero sapte patru 2422082 .Astept un raspuns de la tine si daca e treaba buna voi face si o cinste mica .

Multumesc mult.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Salutare tuturor .In primul rand multumesc de raspunsuri caci sunt f utile.In al doilea rand va voi tine la curent cu discutiile pe care le voi avea cu firmele de transport sa vad care si cum sta treaba .

Drumuri bune sa aveti colegii si o zi minunata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...
Vizitator Anonymous

Salutare tuturor .In primul rand multumesc de raspunsuri caci sunt f utile.In al doilea rand va voi tine la curent cu discutiile pe care le voi avea cu firmele de transport sa vad care si cum sta treaba .

Drumuri bune sa aveti colegii si o zi minunata.

Ceva noutati ? Spuneai ca ne zici si noua care e treaba. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • Members

Salut, interesanta discutia dar colegul nostru nu a mai raspuns ;D.

Si eu sunt interesat ,sa gasesc o societate pe comunitate unde sa inchiriez un cap tractor euro 5.

Cei care ma puteti ajuta in acest sens va rog sa imi d-ati un mail dsv.info@yahoo.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 years later...
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.