Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Willi Betz


Vizitator Anonymous

Postări Recomandate

  • 2 weeks later...
  • Members

Intr-o vreme aveau vreo 4000 de camioane ,acum nu stiu cate au da sunt printre cei mai mari din lume

Au peste 25.000 (!!!!) de camiona, e ceea mai mare firma de transport din EU, patronul si baza e in Bulgaria.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 4 months later...
Vizitator Anonymous

patronul e neamt. a fost cercetat pt evaziune si dare de mita, dar a scapat.si ca fapt divers, niste romanii l-au lasat paralizat .l-au impuscat pentru a-l jefui.Fiu-su mi se pare ca afacut puscarie pt evaziune.

mi se pare ca au la 10000 de camioane, cei mai mari din europa.

practic si au dublat nr de masini, dupa ce au cumparat firma nationala de transport a BG(sommat, in 94 mi se pare), cea mai mare din europa la vremea respectiva(4700 de soferi angajati). pentru mai multe detalii gautai pe google.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

patronul e neamt. a fost cercetat pt evaziune si dare de mita, dar a scapat.si ca fapt divers, niste romanii l-au lasat paralizat .l-au impuscat pentru a-l jefui.Fiu-su mi se pare ca afacut puscarie pt evaziune.

mi se pare ca au la 10000 de camioane, cei mai mari din europa.

practic si au dublat nr de masini, dupa ce au cumparat firma nationala de transport a BG(sommat, in 94 mi se pare), cea mai mare din europa la vremea respectiva(4700 de soferi angajati). pentru mai multe detalii gautai pe google.

Mosu,a facut puscarie pentru evaziune,si a ramas fisu` la carma companiei.Cei 2 romani l-au impuscat pe mos prin 1992.Soferii sunt platiti diferentiat,bulgarii de regula merg in echipaj (2 pe cabina) si au 1000 de euro .Restul olandezi ,belgieni si ce mai au sunt platiti ca in tara lor de origine.Un bulgar a facut caracterizarea firmei:"Colega...big company,no money"!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 4 months later...
  • 4 years later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.