Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Merita 5e/100km


Nutzu

Postări Recomandate

  • Members

Miam gasit la o firma sa lucrez pe microbuz si au zis ca imi da 5e/100km 15e pe ziua de stationare si 20e sambata si duminica. Cursele se fac in toata UE. Mia zic ca incarc de la arad si pana la londra nu ma mai opresc ca daca intarzii plateste penalizari foarte mari.

Sa ma bag sau nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Am spus 200 pentru ca ma refeream la un drum (dus-intors).Pai da...800 euro pe luna...200 pe saptamana (+ drumurile prin EU), cam se nimereste calculul nostru. Este un castig bun, tinand cont ca probabil te intorci acasa dupa cateva zile.Mai nasol la partea cu odihnitul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • Moderators

din ce ti sa spus inteleg ca cei de acolo vor sa alergi,si mai pas stationarea daca esti obosit,deci vor sa traga pe tine,acum depinde de cit de greu stai tu cu situatia,eu unu nu mas baga ,dar tu..depinde de situatia ta,si nu uita ca pe linga calculele facute de tavi gindestete ca ce iei tu pe stationare e parcarea pe care ai platio,asa poti face un calcul mai realist,ai grija ca pe uk ai lire si cind schimbi acolo o sa ai surpriza sa vezi ca se apropie de o cota de 1 lira la 1,6 euro,sau chiar 2, deci e viata ta si de cit poti rezista,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Vizitator Anonymous

vezi cu stationarea aia... ca mai costa si parcarea ceva (nu chiar ca la TIR) si tu unde o sa dormi in zilele cand stationezi? adik e aiurea sa dormi in dubita pe niste cartoane sau mai stiu eu ce... depinde de situatia ta daca nu ai alternative baga-te daca ai stai linistit si mai cauta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Miam gasit la o firma sa lucrez pe microbuz si au zis ca imi da 5e/100km 15e pe ziua de stationare si 20e sambata si duminica. Cursele se fac in toata UE. Mia zic ca incarc de la arad si pana la londra nu ma mai opresc ca daca intarzii plateste penalizari foarte mari.

Sa ma bag sau nu?

Daca e WMT poti sa l uiti Nutzule !!!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

nu merita

bani pe stationare nu vei lua, doar ti-a spus incarci ro descarci urgent gb.nu ai timp de stat.

bani pe weekend nu vei lua pt ca o sa ajungi acasa sambata noaptea si o sa pleci duminica seara.va spune ca ai banii pe km.

cauta altceva

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.