Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Roli Trans


Vizitator Anonymous

Postări Recomandate

  • 1 year later...
  • 2 weeks later...
Vizitator Anonymous

S-au plimbat multi soferi si pe la Roli Trans,oare de ce?ai drept au camioane bune si intretinute dar atit ,tot timpul parcarea este rosie,aceleasi probleme,soferul nu e respectat,munca lui nu e apreciata,si exzemple pot continua,in concluzie firma care nu plateste.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 10 months later...
  • Members

Colegii , care aveti idee cum mai stau lucrurile la Roli Trans , ca se pare ca au nevoie de soferi .

O parere buna, rea , cum o fi nu strica sa aflam. poate aflam cum plateste , ce curse mai fac, ca daca ascultam numai ce zic ei , toate sunt super bune .

Mutumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
  • Members
vezi-ti de treaba.

au nevoie in permanenta de soferi.

O spui din esperienta sau din auzite,asteptam si argumente daca tot te-ai deranjat cu un raspuns.

Intradevar nu mai este Roli trans ce a fost candva dar eu ma intilnesc des cu masini de la Roli si sant conduse de aceiasi soferi de fiecare data. [-x

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...
  • Members

Prietene eu am intrebat pe cei ce ma pot ajuta cu o informatie pe mine si posibil alti colegi . comentariu eliminat

Un sofer care a vazut lumea si Europa nu jigneste un alt coleg asa decat daca nu are minte asta pentru cultura ta daca vrei sa fii profesionist il ajuti cat poti sau daca nu stii taci ca e mai bine asta te invata soferia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

nu cred ca te am jignit ,dar daca tu te simti jignit scuze, soferia se fura de la alti , iar in ziua de azi daca sti ceva ti pentru tine , ca omul pe care il ajuti te sapa pe la spate ,ca asa e romanu in general vrea tot mai mult ,si nu se multumeste cu putinu pe care il oferi .toti am plecat de jos ,cu nervi si stres am invatat cate ceva .si apropo cand vrei ceva cu orice pret te duci pe la portile lor si vezi si auzi tu , nu din vorbe .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Stiu destul de bine ce spui colegule si intelegem toti soferii dar daca nu ne ajutam intre noi nu te ajuta nimeni ca fac pariu ca poate si tu tot din auzite ai avut un loc de munca poate mai bun dar asa suntem noi romanii sa ne sapam cat mai mult cand ajungem mai sus un exemplu destul de bun dispecerii .

Ca sa va dau un exemplu eram in Germania pe A 3 si pe banda de urgenta ramasese un turc in pana si ca sa vedeti ce inseamna coleg si omenie erau oprite alte 5 masini langa el si il ajutau ca sa schimbe un cauciuc. Intrebare cati romani fac asta ???????

Daca nu crede-ti intrebati colegii care merg spre Calais cati opresc sa vada daca macar ii pot ajuta pe cei ramasi in pana.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.