Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Members

am pus colegu si varsta dar nu vad ce legatura are una cu cealanta eu vroiam sa aflu ceva despre firma cral asteptam raspunsuri de la colegi care stiu ceva despre ei iar tu imi spui sa pun varsta la profil

Fara suparare, dar atunci cand ceri ajuorul este si normal ca cei care doresc sa te ajute sa stie macar cat de cat cu cine stau de vorba, cam ce varsta ai, de unde esti.....in plus imi fac doar meseria de moderator ;).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 years later...
  • 11 months later...
  • 3 months later...
  • 4 months later...
  • Members

Ovidiu nu te sfatuiesc sa te angajezi la ei deoarece una iti promit si alta este realitatea.Firma se foloseste de orice pretext sa opreasca bani de la soferi. Maisinile sunt vechi si defecte , dar cu toate acestea iti impun un anumit consum chiar daca te incarca cu tonaj ce depaseste limita legala.Te obliga sa circuli doar pe nationale pe Italia si Austria. Cum suneam masinile sunt vechi defecte si nu ai frigider functional , nu ai sirocou functional cu alte cuvinte nu esti niciodata in regula. Firma nu este austriaca ci este firma cu sediu in Slovacia la Bratislava,inclusiv patronul este slovac, ca sa nu mai vorbesc de  contractul de munca care este un contract la o firma fantoma din Cipru. In ceea ce priveste plata nu se mai face cu salar fix plus diurna de 55 euro pe zi , acum se plateste la km plus 400 euro salar. Iti scriu acest comentariu  deoarece sotul meu a lucrat la ei ,a facut doar 2000 km in 15 zile ,si a luat o mica mare teapa si nu imi doresc ca alti soferi romani sa isi ia aceeasi teapa.

Editat de alinairinel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.