Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Members

Am si eu doua sugesti:

1. - Atunci cand cineva se autentifica pe Site, sa aiba in dreptul numelui de utilizator o sectiune unde sa se vada cele mai recente atasari/interventii pe subiecte ale celorlalti utilizatori.

2. - In partea stanga a sectiunilor de prezentare (a ecranului), se poate face o banda de 5 mm. care sa palpaie in rosu (sa spunem 5 sec., apoi sa ramana nemiscata), atunci cand cineva posteaza cel mai recent comentariu in Chat.Ca tot "s-a plans" cineva ca nu-i un Buzz si aici.

Cam atat, si sper ca nu sunt complicat de obtinut aceste inlesniri.Va salut !. ;D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

Am si eu doua sugesti:

1. - Atunci cand cineva se autentifica pe Site, sa aiba in dreptul numelui de utilizator o sectiune unde sa se vada cele mai recente atasari/interventii pe subiecte ale celorlalti utilizatori.

Este in partea de sus a forumului "Mesaje necitite de la ultima autentificare."

                                            "Raspunsuri noi la mesajele mele."

Si ai jos statistici forum  si acolo ai  "Vezi cele mai recente mesaje"

2. - In partea stanga a sectiunilor de prezentare (a ecranului), se poate face o banda de 5 mm. care sa palpaie in rosu (sa spunem 5 sec., apoi sa ramana nemiscata), atunci cand cineva posteaza cel mai recent comentariu in Chat.Ca tot "s-a plans" cineva ca nu-i un Buzz si aici.

  O sa vad ce pot face cu asta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.