Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Members

rog frumos colegii care stiu ceva despre hindenlang sibiu sa ma informeze si pe mine,ce fel de firma este , e serioasa , dau banii la timp se dau toti banii promisi la angajare sau la sfarsit de luna te trezesti ca ti s-a oprit din bani pentru mai stiu eu ce chichiță si cel mai important lucru (din punctul meu de vedere) SE LUCREAZA LA PROGRAM .astept informati de la colegii care au lucrat sau mai lucreaza la ei si stiu sigur despre ce vorbesc nu povesti auzite in parcari ca știți si voi stimați colegi cum sant poveștile de parcare. doamne ajuta și drumuri bune la toti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
  • Members

decat sa lucrezi la hindelang-compact-popa sibiu,mai bine faci orice altceva.minciuna este cuvantul de ordine. bani n-o sa vezi decat daca esti neam cu popa-directorul,nu preotul.la angajare ti se promit multe dar.....atat.seriozitate si profesionistm zeroooo.Firma e in pom si pomul  in aer. succes si noroc bun,ca va trebuie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.