Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

H.ESSERS SRL fosta Centrum-Oradea


Vizitator Anonymous

Postări Recomandate

  • Members

Centrum-H.Essers . Cea mai clara dovada a ceea ce a ajuns soferul. Nu vorbesc in necunostiinta de cauza .Am incercat sa ma angajez la Centrum -filiala Oradea  avand experienta dar nu am reusit. Aici pot confirma cei care au lucrat in Centrum-Oradea. Baietii mai vechi pot confirma asta-- PIT-- NELU AVRAM -- STEFANICA--- IMI  GASPAR.  Deci nu ajungeai in Centrum dupa cateva luni de la dobandirea permisului sau a atestatului. Scuze am uitat pe ILIE. Un fost coleg .-- TUDOR.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • Members

CANDIDATUL IDEAL:

•Atestat profesional pt transport marfa

•ADR pt marfuri periculoase

•Card digital pt tahograf

•Experienta in domeniu – min. 2 ani (constituie avantaj)

•Limba engleza, germana sau franceza (nivel conversational)

•Permis conducere cat.B C E

•Disponibilitate pentru lucru in strainatate

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

•Livrarea sau ridicarea mărfurilor în mod operativ, şi în conformitate cu dispoziţiile primite de la conducerea firmei sau cu comenzile transmise de client;

•Minimalizarea cheltuielilor de transport;

•Respectarea timpilor de conducere si a celor de odihna, conform legislatiei in vigoare ;

- Interviuri si testari vor avea loc in a treia sambata din fiecare luna, la ora 08:00 in Targu-Jiu la pensiunea LA NARCISE(centura Tg.Jiu-Ramnicu Valcea)

Pentru informatii sunati la tel.:

0722-578972 - dl Monenci Florian

0735-050705 - dna Monica Derecichei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Members

:-\Am vorbit ieri cu un fost coleg care inca mai lucreaza la ei si mi-a spus ca au avut sedinta in Belgia si l-i s-a comunicat ca nu vor mai fi platiti la km efectuati (lua cam 1500-1600euro), ci vor fi platiti cu 35euro pe zi plus salariul pe tara 180 euro.....adica 1200euro in total

-Cam putin !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Din cate am inteles in urma discutiei telefonice pe care am avut-o cu o d-soara, ar fii vorba de 1500/luna.

Problema e ca se sta 3 luni afara...

Parerea mea e ca e cam mult...

Drumuri bune !

Pai daca se da 35 de euro la zi de unde sa iasa 1500 euro pe luna???.......35 x 31 de zile = 1085 euro....e cam putin zic eu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.