Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

H.ESSERS SRL fosta Centrum-Oradea


Vizitator Anonymous

Postări Recomandate

  • Members
colegi mie mie frica de scrisul ala in engleza ca in rest as merge si eu la ei dar nu stiu ce sa zic de interviul ala scris in engleza

coane narcis,

NU trebuie sa scrii un roman in engleza,doar sa traduci citeva cuvinte uzuale,

cine nu incearca , precis nu reuseste.

Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
Colegu drgppsc stii dak angajeaza si fara experienta?

am rugamintea sa citesti topicul inainte de a pune intrebarile, pentru ca raspunsul pt tine era doar un pic mai sus.

de asemenea ar fi indicat nefolosirea limbajului de messenger.

multumesc,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

salut colegii....eu lucrez la H.Essers de 6 luni. grila de salarizare este de 35 euro pe zi in afara si cine lucreaza in RO parca e 20 euro pe zi. contractul se face pe 3 luni perioada determinata si dupa 2 sezoane iti face pe perioada nedeterminata. iti plateste salarul de bugetar in tara plus 35 euro pe zi in afara....asta este H.Essers... nu ai cum sa ajungi mai mult de 1300-1400E pe luna...sincer...(si nu e chiar cum va spune nea' florin la telefon...) bafta....eu deja imi caut in alta parte....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Pt.colegul "mitzunator".Sunt patru probe.Engleza-scris+interviu(in engleza),intrebari generale despre tine si locurile anterioare de munca.Proba practica consta in parcarea cu spatele la rampa(cand am dat eu nu s-au facut si "cuplari-decuplari).Iar cea de-a 4-a,un test tehnic,cu intrebari generale despre camion de 40to.Daca le iei pe toate,iti vor da un biletel...si-ti vor spune traditionalul..."va sunam noi"!Eu inca mai astept...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

da ma angajeaza la gramada si in 4 luni cat tine primul contract se decid daca te tin sau daca nu ca se fac contracte pe 4 luni pe 6 luni si dupa pe nedeterminat te duci la ei faci 2 sapt training dupa normele lor cazarea ti-o ofera ei in rest te priveste ,supa aceea ti se ofera ori sofer titular sa meri in 2 sau masina sa meri singur platza este de 25 de euro intern per zi si 35 de euro etxrn per zi si daca ai bafta sa treci de la an la an la ei se mareste cu cfate 5 euro la zi salariul care ramane fix este de 780 lei la cre se mai adauga daca poti face sau daca ai parte ore suplimentare platite cu cate 20 d lei ora neimpozabili cica da eu nu am vazut nimic.....si cam asta este cu h essrs........Drumuri bune

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
sal domnilor.as dori sa ma angajez le firma sc h.essers srl .am axperienta dar stau un pic cam prost la capitolul engleza.va rog frumos sami spuna si mia un coleg care a fost la ei ce lau intrebat in engleza si ce lau pus sa scrie.va rog frumos sami raspundeti.

coane remus,

dupa cita geografie stiu eu,vad ca stai un pic rau si cu limba romana, parte de gramatica.

testul de limba straina,engleza,franceza sau germana, trebuie sa traduci din romana citeva fraze simple, iar la oral sa fie un minim nivel conversational.

nu uita ca trebuie sa ai ADR-ul.

toate cele bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
sal domnilor.as dori sa ma angajez le firma sc h.essers srl .am axperienta dar stau un pic cam prost la capitolul engleza.va rog frumos sami spuna si mia un coleg care a fost la ei ce lau intrebat in engleza si ce lau pus sa scrie.va rog frumos sami raspundeti.

coane remus,

dupa cita geografie stiu eu,vad ca stai un pic rau si cu limba romana, parte de gramatica.

testul de limba straina,engleza,franceza sau germana, trebuie sa traduci din romana citeva fraze simple, iar la oral sa fie un minim nivel conversational.

nu uita ca trebuie sa ai ADR-ul.

toate cele bune!

mersi mult colegu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.