Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

H.ESSERS SRL fosta Centrum-Oradea


Vizitator Anonymous

Postări Recomandate

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • Members
De ce ar vrea patronii sa le facem noi pantofi cu crema??????? Din cauza la elementele astea fara casa fara masa familie ioc ( sotia :-vine prostul acasa cu bani ) .Ce face un asemenea om 9 luni in cabina ? fumeaza 2pachete de tigari pe zii in cabina ,bea 1-2 cutii cu vin seara, si miroase a hoit si in cabina si pe linga el ... Mai nou am observat ca in zona moldovei au inceput barbatii sa puna femeile sa dea de permis si le tine cu ei in cabina 4-5-6luni .Rusine rusine rusine pt ,,oamenii astia" bine spus sclavi pe plantatie .DRUMURI BUNE SA AVETI

buna ziua tuturor.. sunt unul dintre aia care e cu sotia in echipaj: pentru tine Laur iti recomand sa iti porti tie de grija nu altora, ok?? am luat aceasta decizie pentru a nu fi sluga la banca 30 de ani si sa accept sa fiu platit in bataie de joc (gen HARTL), ca na, dupa ce ai rate, nu iti permiti sa tii capul sus, ca ramai pe drumuri..a munci nu inseamna a slugari...drumuri bune tuturor..oricum multumesc de critici, fiecare cum isi asterne asa doarme prietene ! L-)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • Members

Salut colegii sunt din Medgidia Jud. Constanta iar pentru sambata (19-10-2013) am fost sunat si programat la interviu. Interviul se va tine la Bucuresti, iar daca mai sunt colegi din zona care vor sa vina sa impartim cheltuielile ma puteti suna 0769354010. Toata stima

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • Members

am pus un cv la ei de pe ejobs si am fost sunat si au zis ca trebuie sa am macar 3 luni experienta pt sofer B si au mai zis ca se da ceva testare practica de bagat la rampa din 90 grade si am zis ca asta nu e o problema pt mine ,dar zicea ca tot trebuie sa am 3 luni macar chiar daca stiu manevre.mia zis sa revin cu un tel peste 3 luni ca ma ia sigur. Fiind incepator si eu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Members

colegule esti cam viteaz........adică tu nu ai 3 luni experiență la B si bagi la rampă din 90 grade :)))))

terminati cu prostiile astea, multi soferi cu experienta nu vorbesc asa ca cum vorbiti voi cate un .......... care ati primit permis de 1 săptămană si deja santeti mari soferi.

atentie la limbaj

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Members

Buna seara. Cer si eu o informatie cat urgent. Dupa toate probele Alea de last essers Am fost declarat admis. Cica maine dimineatala 8 trebuie sa ma prezint la Oradea. Ideea e ca nu reţin adresa la care ar trebui sa apar. Ma pkate ajuta cineva? Am gasit eu adresa din Calea Borşuluidar nu stiu daca acolo ar fi adresa ccorecta.

Scuze moderatorilor pentru greşeli dar scriu de pe Telefon. Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.