Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

H.ESSERS SRL fosta Centrum-Oradea


Vizitator Anonymous

Postări Recomandate

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • Members

Buna seara colegilor. Am si eu cateva intrebari in legatura cu aceasta firma:

1. Angajeaza incepatori ?

2. Cate probe se dau pentru angajare? Ce probe?

3. Cam cati bani castiga un incepator la aceasta firma?

4. Masinile au cutie automata sau manuala?

Multumesc !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • Members

Candidatul ideal:

•Permis conducere cat. C E - OBLIGATORIU;

•Atestat profesional pentru transport marfa - OBLIGATORIU;

•Card digital pentru tahograf - OBLIGATORIU;

•ADR pentru marfuri periculoase;

•Experienta ca sofer de tir;

•Limba engleza, germana, franceza sau italiana (nivel conversational);

•Disponibilitate pentru lucru pe comunitate (3 luni lucru pe comunitate cu 3 saptamani libere) sau curse Romania - Europa de sud-est (3 sapt cu un week-end de 45 ore / 6 sapt cu 1 sapt).

Interviuri si testari vor avea loc astfel:

- lunea si miercurea in Oradea la sediul firmei (Sos.Borsului nr.40) - ora 8:00;

- in 10/01/2015, a doua sambata din luna ianuarie la Piatra-Neamt pe Platou Combinat Savinesti - ora 8:00;

- in a treia sambata din fiecare luna la punctul de lucru din Bolintin Deal (km 23 pe autostrada Bucuresti - Pitesti) - ora 8:00.

Pentru informatii suplimentare puteti suna de luni pana vineri intre orele 08:00 - 17:00 la tel.:

0359-803 115 - Birou Resurse Umane

0735-050 710 - Trempe Silvia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • Members

     Va salut. Rog un coleg care lucreaza la aceasta firma pe cursele de Europa de Est,sa ne spuna care sunt conditiile de lucru pe acest departament (salariu si perioada de lucru si cea de odihna) Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • Members

Salut baieti,pe 18 ma duc la interviu la Bucuresti,am permis de 3 ani atestat adr./marfa/card taho.Sunt incepator nu am condus niciodata cap tractor si semiremorca,nu am cunostinte de mecanica si nici engleza nu stiu aproape deloc. Am vreo sansa?,sa ma duc?

Am citit cateva comentarii cu cateva pagini in urma si m-am speriat putin de cei care au fost la interviuri.

Editat de alexPH
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

    Va salut. Colegule alexPH, nu vreau sa te dezamagesc,dar daca nu sti o limba straina,la h.essers nu cred ca vei fi acceptat pentru ca acolo dispeceratul nu este roman.Asta in cazul in care vrei sa lucrezi la ei,pe comunitate.  Totusi iti recomand sa mergi la test ca sa vezi si tu in ce consta probele si sa te pregatesti in viitor.Bafta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator truck4u

Il trec, nu mai au soferi, acum pe cei vechi ii dau afara din diferite motive fabricate, si cauta sa aduca soferi noi, in special din Republica Moldova, ca sa nu emita pretentii, evident pe bani mult mai putini. De venit, vii acasa la minim 3 luni, microbuzele pentru soferi nu mai sunt, si vii cand poti acasa. Sunt anunturi pe toate gardurile ca angajeaza soferi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.