Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Laptop cu TV


FLO_TM

Postări Recomandate

  • Members

parerea mea e ca nu prea renteza un tv tuner la laptoop ....

nu prea ai ce vedea....clar depinde de unde ai curse in raza tv terestre...

trebuie s-a te orientezi si in functie de laptoop...un tv tuner extern e mai bun parerea mea...

mai de detalii despre unde ai nevoie de tv si ce laptoop ai....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

@yo5peb

Cu un TV tuner vezi acelasi lucru indiferent daca il bagi in laptop sau este extern.ATENTIE extern pe USB si nu stand alone caci acesta nu il poti folosi pe laptop.

@FLO_TM E chiar asa de greu sa redactam corect 2 randuri?Si sa scriem romaneste si complet?

Daca vrei sa prinzi mai multe programe atunci vei avea nevoie de o antena satelit+receiver altfel vei avea nevoie de o antena exterioara mai mica cu care vei prinde cateva programe analogice si daca ai noroc in functie de unde esti poate si ceva digital.

Pentru preturi studiaza si tu magazine online,okazii etc.

Recomand un TVtuner USB hybrid.Eu am ales leadteck dar si avermedia are modele foarte bune

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

clar se vede acelas lucru  ;)

dar daca e extern e compatibil cu orice laptoop ...intern trebuie s-a fie din acceasi generatie, familie cu laptopul....si daca e un laptoop mai vechi e mai greu de gasit...

recomand si eu leadteck si avermedia...sint OK...

daca e loc si camionul sta mai mult afara...recomand un receptor satelit...

personal am digi .receptor si lnb de acasa , oala ;) din germania...media markt

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

buna seara.eu am un stick digital terestru,pe langa acesta mai trebuie o antena amplificata care se alimenteaza la bricheta,cu suport magnet.Acea antena ar fi de preferat sa fie digitala dar si analogica si nu veti avea probleme.Drumuri cat mai bune.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

buna seara.eu am un stick digital terestru,pe langa acesta mai trebuie o antena amplificata care se alimenteaza la bricheta,cu suport magnet.Acea antena ar fi de preferat sa fie digitala dar si analogica si nu veti avea probleme.Drumuri cat mai bune.

Ataseaza niste poze sa vedem si noi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.