Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

FIRME CARE ANGAJEAZA SOFERI IN ECHIPAJ


Soferila

Postări Recomandate

  • Members

Colegule,poti sa te superi pe mine,dar daca pleci de la premisa ca platesc ei amenzile,deja dai dovada de slugarnicie. Atunci cand o sa avem coloana vertebrala sa spunem patronilor in fata ca legea este facuta ca sa fie respectata,si ma refer la legile europene,nu cele autohtone[care sunt interpretabile],atunci vom fi respectati. Am inteles ca nu ai axperienta si ca vrei sa  o castigi,dar,fratele meu nu sta aplecat,ca nu stii ce ti se intampla prin spate!!!!! Iti doresc numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • Members

Or platii ei amenzile dar punctele ni le ia tot noua de pe permis si copilul de acasa care ma asteapta cu ochii cat cepele cand ajung sa vada daca  iam luat un ousor de ciocolata sau o ciocolata,nu intelege ca lu tati ia luat puncte si ca e posibil sa fie ultimul ousor sau o ultima ciocolata.Pe sefii astia nu i intereseaza ,ca deh,ei se duc seara acasa la copii si ii strang in brate ,dar noi strangem pozele si in acelasi timp si dintii si ne gandim ca mai avem o saptamana si ajunge acasa la ei si ne trece toata supararea numai cand vedem zambetul lor de copii,care ne inveselesc viata!Deci in concluzie eu unu nu mas risca cu nimic,nu i convine si vrea sa ma dea afara sa mia arate si mie legea care ma obliga sa fac ce zice el adica sa incalc legea,si pe urma fac si ca el dar atata timp cat raspund eu si nu el,eu iau hotararile ptr viata mea!cine imi da dreptate sa ridice 2 degetele!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • Members

Da.la trota au ,,schimbat" ceva.sofer2(secund) primeste 6 euro la% primele 6 luni dupa aia 7% alte 6 luni di dupa un an jumate da proba pentru titular 9%..cred ca nu le mai vin soferi ca au inceput sa mearga ca mircea radu cu caravana(din dragoste) prin tara la interviuri. Le pleaca multi titulari.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

La trota concediu ati da cand vor ei. Mai nou daca un titular aduce un secund si ala ramane acea perioada de un an jumate si ajunge titular ei spun ca da un premiu de 1000 de euro la cel ce l-a imvatat.cam greu sa garantezi ca va sta cineva un an si jumatate nu?.Apoi oricum este scola de soferi la trota ,de ce nu-ti asigura ei sofer2? Au knceput cu chestii din aste.... Sa aduci tu sofer 2 nu prea suna a bine dar....ma rog.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 10 months later...
  • 5 months later...
  • Members

fara experienta angajeza foarte multe firme totul este sa mergi la ei la sediu cu dosarul sau sa il trimiti prin curierat si ma refera la firmele care au flote foarte mari sa dau cateva exemple:semiramis pitesti,com divers si lazar company ,eliton pitesti si mai sunt foarte multe

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 years later...
  • Members
La 07.02.2011 la 11:14, cryss35 a spus:

Am sunat si eu la Van de Poel azi si mi-au zis ca trebuie sa cunosc pe cineva(sofer)care lucreaza deja la ei.

Probabil unul care sa te accepte pe echipaj cu el.

Salut trimite si mie numar de la van de poel te rog

Acum 22 ore, Crrion a spus:

Ma ajuta cineva cu o firma care se lucreaza in echipaj dar sa fie serioasa fratilor.ms

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.