Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

18 dec 2010


jozef

Postări Recomandate

  • Members

adica ieri am venit din italia era timpul forte rau viscol zapada etc.colegi mei soferi daca se numesc asa cu niste cauciucuri ca palma intra an depasire se rastoarna cu asta mai ia si slti 8 masini cu el.deci stie ca tehnic masina este zero cauciuc uzat uzat dar tot depasesc .mam oprit cand am vazut treaba asta am si plecat mai departe .as vrea sa va rog soferii si patroni sa aveti putin simt de raspundere si circulati potrivit legilor tarii an care va aflati nu mai riscati viata altor persoane ,,ganditiva ca si pe oameni aia de care va bateti jo au fost asteptati acasa asa cum santeti si voi.santem numiti hoti ce este si drept ancepand de la cablu vamal pana la ultimul surub.furam mai rau decat talibani care fura mancare si haine din calais.va dati seama atunci cum sa nu fim numiti HOTI nu dupa nume radu ioan nelu sau marius ci dupa nr de anmatriculare te opresti langa neamt francez,englez numai opservi ca peaca de langa tine.va rog anca odata sa fim civilizati sa ajutam oameni mai mult an circulatie.va rog sa nu fim noi haiduci europei mai bine sa fim soferi civilizati si cinstiti.            multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

1. Trece te rog varsta la profil.

2.Este foarte intereant si corect ceea ce spui tu, ar fi bine daca toti am fi mai responsabili si ne-am pregati corespunzator automobilul pt. sezonul in care ne aflam.

3. Interesanta si povestioara ta, doar ca nu prea-mi dau seama de unde incepe  :).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Eu nu stiu frate cum DUMNEZEU fuge lumea de voi cand va vede cu numarul de ROMANIA???

La mine scrie foarte mare in geam ROMANIA!Si nu mai fuge nimeni de langa mine!!Si cand ma mai intreaba de unde sunt scot frumos peptu` in fata ma uit fix in ochii lui si ii spun "sunt ROMAN!".Incetati cu afirmatiile astea deplasate ca romanii sunt si fac .BALIVERNE!!!!

Am mai spus si o repet,nu am reusit sa intrecem polonezii,lituanienii,rusii si altii in rautati prin parcari in EUROPA asta !!!Ahh ca va e rusine dragi colegi ca sunteti ROMANI asta este cu totul alta discutie!Hai SARBATORI FERICITE si fiti mandri ca sunteti ROMANI sau MAGHIARI  din ROMANIA! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.