Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

VOS LOGISTICS


Vizitator Anonymous

Postări Recomandate

  • Members

@yanny eu inteleg ca este bine sa citesti printre randuri dar nu sa sari peste toate mesajele!Daca rasfoiesti tot subiectul gasesti si datele de contact si numere de telefon.Sa inteleg ca postezi doar de dragul de a posta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Members

e varza toata firma fratilor eu am lucrat la iei...e multa mult contabilitate multa bataie de cap mergi pe nationale...si inclusiv pe germania unde ai tool collet..este unu vanea calin ..care iti da vrajeala la cursu acela dinainte ..de a pleca spre clemont ferrand unde este garaju.e varza ...fratilor..nu merita...slabuta firma..schimibi remorci la greu..remorcile sunt fffff varza urli de toti draci si injuri..CREDETIMA STATI LINISTITI ACASA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Dispecerele sunt tampite rau de tot fratilor..nu ai timp nici sa bagi ceva la ghiozdan..dai dai repede..e varza firma credetima...nu merita deloc sa incercati..pierzi timpu de pomana...iti da telefon de firma daca vb cu firma sa zic de exemplu in valoare de 200 de euro pt ca trebuie sa mai intrebi una alta...firma isi trage decat 20 de euro restu de 180 de euro i platesti tu..daca nu respecti ruta care tio dat ...suporti consecintele..adica iti imputa autostrada,....daca nu mergi pe nationale pe unde zic iei..deci in concluzie gunoaiele alea de olandezi impreuna cu scalvi din romania..de la cluj napoca...isi mananca de sub fund..o firma de scargiti si de neseriosi ..mai ales vanea calin care e papagalu lui doja..directoru mare de la vos logistics romania.Acest vanea calin...e mare papagal iti da vrajeala..asa cum dau barbati la femei...mare mincinos

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Stati acasa ca e multa vrajeala....35 de euro ala zis ..salaru dupa 9500 de km iti da 0.7 la suta.,dar tot bonusu de km e de 150 de euro...adica numai 2000 de km iti plateste daca faci peste de exemplu 5000 km nu ti plateste toti decat 2000..deci te minte la greu...masini scania...vai mama lor..mici nu ai loc in ele..la consum iti da 100 de euro daca iesi bineinteles..daca cari greutati..nu iei bonusu ..CONTABILITATE LA GREU....UNDE ESTI.....CE FACI..CAND AI ajund la incarcat la descarcat..cand a inceput sa te descarce cand a inceput sa te incarce la ce ora la ce minunt..cata motorina bagi in tanku unu cata motorina bagi in tancu 2 ...chingi de nota -200 ..is varza toate..schmbi remorci..la greu...remorcile in spate nu au..usi is cu prelata..te chinui cocotat pe scara ...ridici prelata cu o teava...e varzaaa fratilor ...numa nervi miam facut la iei.si mai ai bonus daca nu le lovesti masina in valoare de 30 de euri si daca mai vb pe qualcom adica sa scri contabilitate mai ai 30 de euro...Nici la bulk nu sunt multumiti baieti....e jale...e slaba rau firma...iti da multa multa vrajeala...firma zgarcita rau de tot...te alearga ...hai repede hai hai dai dai...nu ai timp nici sa te iti faci nevoile ..sa mananci sa iti iei o paine..mergi milioane de km cu ferry boturi..e varza de tot..abia am asteptat sa ajung acasa sa scriu toate astea pe forum..pt ca nu aveam lapot cu mine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Nou la curs nea zic sa dupa 8500 de km dupa o saptamana sa schimbat la 9500 de km DAR NU NEA ANUNTAT ABSOLUT NIMENIA...DECI CE AU ZIS ..DAI incolo DE FRAIERI CA I ANUNTAM NOI CAND VREM.e varza am fost super incantat..dar dezamagire super mare...mergi si noapte cu marfa valoroasa...la cat bataie de cap este si contabilitate nu merita decat vreo 2500 de euro sa te plateasca vos logistics romania cluj napoca..NU MERGETI LE PLEACA OAMENI NU LE STA DELOC..AU FOST COLEGI CARE AU PLECAT DUPA 2 SAPTAMANI...ALTI DUPA 1 SAPT .e varza credetima ca nu scriu vreajeli deloc...tot e real si am lucrat la iei...

.am rugamintea ca pe viitor sa renunti la folosirea excesiva a literelor mari,poti fi penalizat,fii atent si la folosirea limbajului

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • Members
pana acum vad doar un coleg nemultumit. parerile sunt impartite. personal cunosc pe cineva care lucreaza la ei dar vroiam sa-mi conturez totusi o idee mai clara despre ei. multumesc!

salut.alti care lucreaza la Vos nu au nervi sa citeasca ce scrie un coleg.pentru cine nu e obisnuit cu munca e greu s-au ff greu.nu e rupere de oase!!drumuri bune.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • Members

fratilor depinde de fiecare in parte ce isi doreste eu lucrez de la icnceput si tot aici sant si an prezent mie nu mi se pare ca s-ar alerga tare mult as putea zice ca e lejer masinile bune acu ,caa nu sint top line, ma rog ,cum am zis, tine de fiecare ceea ce asi doreste dar per total firmaa e ok e normal sa anunti toate manevrele pe care le executi asa fac toate firmelee mari au aceleasi reguli in principiu. deci eu va doresc sa aveti curaj cei care doriti sa intrati in grupul vos ,. sigur ca totdeauna exista nemultumiri , dar sata e viata fratilor. succes la tot si in toate va doresc.

;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
fratilor depinde de fiecare in parte ce isi doreste eu lucrez de la icnceput si tot aici sant si an prezent mie nu mi se pare ca s-ar alerga tare mult as putea zice ca e lejer masinile bune acu ,caa nu sint top line, ma rog ,cum am zis, tine de fiecare ceea ce asi doreste dar per total firmaa e ok e normal sa anunti toate manevrele pe care le executi asa fac toate firmelee mari au aceleasi reguli in principiu. deci eu va doresc sa aveti curaj cei care doriti sa intrati in grupul vos ,. sigur ca totdeauna exista nemultumiri , dar sata e viata fratilor. succes la tot si in toate va doresc.

;)

mai greu ca TGA!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.