Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Autotransporti Golo Piergiorgio


Vizitator Anonymous

Postări Recomandate

Vizitator Anonymous

Salut colegilor!

Daca cunoaste cineva ceva despre firma italiana Autotransporti Golo Piergiorgio cu sediul in Peschiera del Garda (VR) si punct de lucru la Colognola al Colli din Verona.

Va raman profund indatorat daca puteti sa-mi spuneti mai multe despre aceasta firma.

Am mai auzit de la cativa colegi ca nu au fost tratati exact cum trebuie de aceasta firma care printre altele si-au deschis sediu si in Rosiori/ Bihor, Romania.

Dar poate mai sunt si altii care s-au fript cu aceasta firma si as vrea sa stiu mai multe.

Va multumesc anticipat tuturor celor care gasesc doua minute sa scrie despre aceasta firma si daca se poate sa lase ceva date de contact ptr. a se putea lua legatura cu ei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Cu Google ai incercat??  http://www.google.ro/search?client=opera&rls=en&q=Autotransporti+Golo+Piergiorgio&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest

AUTOTRANSPORT GOLO PIERGIORGIO SRL

Sediu Roşiori (BH) Str. Principală 474, DN 19 km 23

Telefon: 0374-009292

Mobil: 0745-241002, 0748-114727

Email: autotransportgolo@yahoo.com

Web: www.aut-golo.it

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

Multumesc Guvis, dar "Goagale-le" a fost cercetat si paracercetat cu anticipatie.

Sunt interesat de informatii date direct de catre baietii care au lucrat cu contract incheiat pe sediul din Italia.

Multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

        Ma guvis u esti de toata comedia.Cati ani ai de curios.

Cu "ma" sa vorbesti acasa la tine.Daca ai vrut sa fii retoric nu ti-au iesit semnele de punctuatie.Raspund doar la intrebari.

Multumesc Guvis, dar "Goagale-le" a fost cercetat si paracercetat cu anticipatie.

Sunt interesat de informatii date direct de catre baietii care au lucrat cu contract incheiat pe sediul din Italia.

Multumesc!

NU am vrut sa fiu sarcastic dar sunt destui care solicita informatii care se obtin usor cu un search pe Gogu sau chiar pe forum.

La prima citire,din ultima fraza,nu am inteles ale cui date de contact le soliciti.

Sorry!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 years later...
  • 5 months later...
  • Members

Am si eu o informatie cu privire la aceasta firma.

Am auzit ca daca o anumita persoana din conducere se supara, risti sa primesti niste pumni in fata inainte sa iti dai seama.

Daca munciti acolo, pastrati distanta cand purtati discutii in contradictoriu, ca sa va puteti salva pielea.

succes

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.