Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

my first truck-eurocargo


Vizitator Anonymous

Postări Recomandate

Vizitator Anonymous

salutare dragi colegi,precum scrie in titlu tocmai am achizitionat aceasta jucarie-iveco eurocargo 75e15 motor in 6 cilindri,din '98 masina este intretinuta desi aspectul exterior lasa de dorit.

tocmai am terminat cu verificarea tahograf si ITP,mai am de facut asigurarea si licenta si o pun la munca

de lukrat ca sofer am mai lucrat p ici pe colo dar pe cont propriu e prima oara in transporturi deci sunt novice-orice sfat  despre procurarea de curse si intretinerea masini sunt binevenite-multumesc anticipat

stiu ca este greu dar este o ambitie de a mea daca iese bine dak nu macar stiu ca am incercat

alexPhoto0028_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

de ce?masina este mai mult un favor din partea proprietarului masini,el mai are 2 masini si a zis ca o sa ma ajute sa ma pun pe picoare,ce are masina? sau o sami dai sfaturi precum ca piata este pe moarte si nu este de munca?? stiu asta ,are ceva daca imi fac o ambitie si incerc?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
  • Members

        Era cit pe ce sa ma pricopsesc cu una aproape identica si ceva bani , in compensare cu un lot de teren, doar ca era din 2004 si neagra cabina . Am renuntat la idee , si cred ca am fost tare inspirat... !

  Succes colegule ,sa ai drumuri bune si spor la... trai !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.