Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

trailer


Vizitator Anonymous

Postări Recomandate

Vizitator Anonymous

salutare...sunt si eu intr-o situatie dificila...am ramas blocat cu masina in olanda...si vreau sa ajung in romania...nu am bani de motorina...cine ma poate ajuta sa o duc acasa pe un trailer sau sa ma imprumute cu ceva motorina...?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

Frate, am fost anul trecut in acceasi situatie, nu astepta prea mult ajutor de la ai nostri, mie mi-au cerut 2500 de euro sa imi aduca masina de la Enschede pana la Oradea, si cu cardul de motorina blocat, si cu masina defecta (cu turbosuflanta dusa). Te sfatuiesc sa asiguri masina si sa o lasi acolo, eventual in vreo curte la vreo firma,si vino cu altceva in tara, rezolva-ti problemele cu motorina si apoi mergi dupa masina. Nu pierde timpul ca e frig si mai patesti si alte belele. Sau incearca sa intri pe bursa de transport si vezi ce firme au camioane libere in zona in care te afli si incearca sa vorbesti cu ei poate rezolvi ceva dar nu iti pune mari sperante. Iti urez multa bafta,am fost in situatia ta si stiu ce inseamna. Daca gasesti totusi vreun ajutor la ai nostri scrie aici sa vedem si noi cine e si sa-i transmitem salutarile noastre, de asemenea scrie-i si pe cei care iti intorc spatele sau iti cer "numere" sa te aduca pana in tara. Bafta multa sa ai. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.