Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Kurt Buyer si Kim Johansen


Postări Recomandate

  • Members

@sile turcu esti din Constanta ? daca da , ne cun :))

colegi , nu stiu cum este la KIm , dar la Kurt lucrurile nu mai sunt cum erau inainte ... dupa 7 luni am fost" fortat" sa descarc cu magnet , adik sa mi ,, stric ,, cardul , dar am preferat maimuta, au o lipsa acuta de oameni si rup programele in doua, astazi pe totom am primit un mesaj :

care aveti rude , prieteni cu varsta peste 23 ani , permis c+e , 1 an experienta pe comunitate si care vor sa munceasca sa i aduceti aici ! ....am scris pe scurt , dar ideea o intelegeti ...nu mai vine nimeni sa lucreze ... programul nu se respecta , dispecerii ...majoritatea sunt incompetenti , restrictii la sosele , pompe de alimentare , pretentii la ora fixa ptr incarcari si descarcari , te pune la pauza unde  gasesti apa doar cand ploua , toaleta = boscheti , daca te certi cu ei pe tema asta iti raspund : nu mi pasa unde te speli sau iti faci nevoile , e problema  ta !

am colegi care vor sa plece si nu reusesc , acum si eu caut sa plec ... sunati , insistati la tel ...spuneti ca aveti experienta ....trebuie sa va angajeze , care cautati de munca !

drumuri line !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
  • Members

godzila76 nu mai da nr de tel eronate..nah acum nu dau vina pe tine ca poate nu stii dar nu este valabil acel nr de tel de la HBT , Eu l am mai scris pe forum, este 0770675921 si cereti cu Viorel(alimentari).

"succesuri' si va doresc un Paste Fericit alaturi de cei dragi(unde se poate...)

  salut tuturor,din pacate nu mai este VIOREL,din cauza unora timpurile bune se pot schimba.numarul de tel este acelasi si noul sef se cheama VOICU.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.