Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

TRANSEURO EXPRESS


Vizitator Anonymous

Postări Recomandate

  • Members

Si eu sunt interesat de ei...am intalnit in regensburg un sofer de la ei si mia spus ca se sta pe comunitate 6 saptamani,apoi te aduce acasa cu microbuzul 2 saptamani,...si lucreaza pt dhl...asta nu se plangea...ma bate si pe mine gandul sa aplic la ei, pt.  ca la firma mea se impute treaba.

Deci colegii...care aveti ceva informatii concrete despre ei...spuneti-ne si noua.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

Eu am intrebat daca stie cineva de modalitati de plata la timp sau nu sant corecti sau nu kilometri,magneti,foi de concediu si altele.Au nevoie de soferi!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

SALUTARE,firma e dinBUCURESTI ,CAP TRAMVAI-zetari!!!!!!!!aveti grija,sunt doi frati patroni si e greu sa rezisti la ei fara sa te fure la motorina dupa ce vi din cursa(decont doar in favoarea lor)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

salut, da-ne mai multe detalii, ce ti-au taiat (km sau consum), cat ai adus tu consum, cati km ai facut, dupa cat timp ti-ai luat banii, si in ce perioada ai fost la ei, poate s-au mai schimbat lucrurile de atunci.

salut, da-ne mai multe detalii, ce ti-au taiat (km sau consum), cat ai adus tu consum, cati km ai facut, dupa cat timp ti-ai luat banii, si in ce perioada ai fost la ei, poate s-au mai schimbat lucrurile de atunci.

;D-ce sa schimbe la ei????soferii ,da se tot schimba cei noi"cei vechi tiristii"stau pe curse favorabile"doar pe ITALIA",CURSE USOARE IES BINE LA CONSUM,pompa o au in curte,pina acum era ))diesel 1)) acum au schimbat,e posibil sa fie altfel......hm tari intrebarile domul dan" esti de la ei ;D....APROPO  ei de curind fac comunitate un jumate ,iar anunturile sunt doar de angajare pe comunitate ,.....incercati poate va e bine!!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 11 months later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.