Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

S-a sinucis in Germania, pentru ca n-a fost lasat sa vina acasa, dupa 7 saptaman


Vizitator Anonymous

Postări Recomandate

  • Members

Dumnezeu sa il ierte si sa dea putere familiei. Numai el si Bunul Dumnezeu stiu ce a fost in sufletul omului...decat sa il judecam mai bine ne-am ruga la Dumnezeu ca nici care din noi sa nu fie pusi intro astfel de situatie....E usor sa spui ca a fost las...sunt curios cum ar reactiona altii in exact aceeasi situatie a acestui om.....Sa-l ierte Dumnezeu!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

colegule in sufletu lui a fost el si satana ,D-ZEU NU TE INVATA ASA CEVA,satana te duce in ispita,ganditiva o secunda la familia lui,ce face acum...........copii lui vor trai cu acest soc ,uni poate nu vor mai fi ce au fost,,,,,,,,,,sant trecut prin asa ceva si credetima ca nici la cel mai mare dusman al meu nu ai doresc ca el sau cineva apropiat sa faca asa ceva

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

dragi colegi,asa ceva nu imi vine sa cred.nu iti convine locul de munca,cauti altceva,trebuie sa fi hotarat si sa stii ce vrei sa faci,nu sa te spanzuri.variante avea cu gramada fostul coleg,nu sa-si ia viata,pacat de copii.putea gasi un coleg sa vina in tara,putea veni cu un microbuz,autocar,etc.dar sa lase in urma niste suflete nevinovate,e jalnic,parerea mea e ca a avut alte probleme,d-zeu sa-l odihneasca

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Colegule VIRGIL TIMIS despre morti numai de bine spune o vorba destul de inteleapta zic eu. Tocmai asta spuneam ca nu are rost sa il judecam ca nici eu si nici tu nu jtii exact ce sa intamplat acolo...nu cred ca de fapt nu la "lasat" sa vina aksa mai degraba creca l-au lasat sa vina dar fara bani, probabil omu era lihnit de foame si lista poate continua. Desigur ca sinuciderea in sine este un gest de slabiciune, sunt de acord si cu asta insa eu asta vreau sa subliniez...sa ne fereasca Cel de sus de momente ca si astea. Nu mai vreau sa scriu nimic despre gestul acestui coleg deoarece oricum toti vorbim in necunostinta de cauza. A vorbit vreunu sau jtie exact ce sa intamplat in acest caz?? A luat vreunu legatura cu familia lui??  Sa-l lasam sa se odihneasca in pace!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.